Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cerberosban lehet klikkerezni?...

Cerberosban lehet klikkerezni? Meg egyáltalán jó ötlet lenne a cerberosba menni?

Figyelt kérdés

Az első kutyámmal Tükör suliba jártunk, de most arra gondoltam, hoyg megnézném a Cerbit, mert úgy szeretném magam is megtapasztalni, hogy mitől van akkora ellentét a két suli között. Meg az állatvédelmet hangsúlyozó hozzáállásuk miatt nagyon szimpatikusak.

Klikkerezni lehet a cerbiben, van segítség hozzá, ha elakadnék? Mert ahhoz mindenképpen ragaszkodnék.

És a középhaladó után milyen lehetőségek vannak? Van valami klub vagy ilyesmi?


2013. okt. 25. 13:27
 1/7 A kérdező kommentje:
És nem néznének ki azért, mert a másik kutyámmal a tükrösökhöz jártam? Szóval hogy lehet így beilleszkedni?
2013. okt. 25. 13:30
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán mehetsz,nem hinném,hogy bármilyen kutyasulival szemben előítéleteik lennének.De menj el,nézd meg őket kutya nélkül és beszélgess velük.Nem gondolom,hogy akadálya lenne.
2013. okt. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem néznek ki, sok volt tükrös jár hozzájuk, szocira legalábbis biztos.

A klikkert meg kérdezd meg, középhaladón szerintem nem lenne zavaró, max. alapon, mert teljesen más a klikkeres tempó. Ha jártatok már tanfolyamra, akkor szerintem nem veszett ügy, de az a tuti, ha őket megkérdezed.

Középhaladó után mehetsz BH-zni, klubra, és van agility meg ŐV is, ha érdekel. Fent van minden az oldalukon, nézd meg :)

2013. okt. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

Jól értem, hogy agilityre csak közép haladó után lehet menni?

Én ezt sohasem értettem. Ha van egy jól nevelt kutyám, BH vizsgás, és csak az agility érdekelne, nem mehetek, mert el kell végeznem a sulit? Ebben tökre nincs logika... vagyis van: pénz...

2013. okt. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, legalábbis azt írják, hogy az alapengedelmesség követelmény, tehát még csak nem is Cerbis vizsga. Bár én egyébként totál megérteném azt is, ha közepet kérnének, akkor legalább tutira működne a kutya póráz nélkül is :)
2013. okt. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jártam egy helyre, ahol feltétel volt az engedelmesség, ezt a suli saját maga tesztelte le. A BH vizsgás kutyát is. Ezt korrektnek tartom. De azt, hogy fizessek 2x40ezret azért, hogy agilityzhessek, azt nem.
2013. okt. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hálisten nincs is erről szó.
2013. okt. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!