Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hallotam hogy ha befogadtam...

Lacii420 kérdése:

Hallotam hogy ha befogadtam egy kiskutyát akit kidobtak rátaláltam és befogadtam és gondoskodom rolla akkor van olyan intézmény ahol ingyen beoltik ezért a tettemért és hogy budapesten hol található ilyen intézmény?

Figyelt kérdés

2013. okt. 25. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valamit keversz,mert ilyen támogatás, nincs.
2013. okt. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ilyen intézmény nincs, esetleg azzal keverheted, hogy ha ideiglenesen befogadsz egy menhelytől egy kiskutyát mert nekik mondjuk nincs helyük, általában állják minden költségét a kutyának. De ha te az utcán találtál egy kutyát aki hazavittél, azt senki nem fogja neked finanszírozni.
2013. okt. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hmmm az egyik szomszédom mondta mert neki is így volt :o akkor nem tudom .....
2013. okt. 25. 13:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor a szomszédot kérdezd.Lehet valamelyik szervezet vállalta,de ez nem jellemző.
2013. okt. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
értem jólvna ne, is úgy mondta hogy az egészet ha ne m1 oltást de mind 1 akkor hülyeséget mondott az a lényeg ezért is kérdeztem meg hogy van e mert furcsáltam de akkor köszönöm szépen !
2013. okt. 25. 13:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez akkor van, ha állatmenhelyről fogadott örökbe. Ott már be vannak oltva. Ha mégse, akkor csak akkor fogadhatsz örökbe, ha vállalod, hogy beoltatod.
2013. okt. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
valószínűleg az egyik iylen alapitványtól kért segitséget... mint a rex állatotthon stb
2013. okt. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kutyakozmetikában láttam ilyen akciós, hogy menhelyről kihozott kutya első kozmetikázása féláron vagy ingyenesen van. Ehhez nyilván be kell mutatni az örökbefogadó papírokat, azaz talált kutyánál ez se működik, hiába ugyanúgy kidobott kutyus. Orvosnál ilyet még nem láttam. Maximum olyat, hogy a menhellyel kapcsolatban levő orvos olcsóbban ivartalanítja a kihozott kutyát.
2013. okt. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a te kutyád, a te pénzed ! nem hiszem ,hogy a hátrányos megkülönböztetést bevállalná bármely cég, vagy állatorvos. esetleg ,ha szerződésben áll azzal a menhellyel ahonnan a kutyát hoztad ( de erről tájékoztatnak ) .mivel a kedvezményes szolgáltatásokra ugyanakkora joga van annak aki sok pénzért vett kutyát, vagy ingyen kapott, illetve menhelyről hozta!
2013. okt. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!