Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó kennel? Van a közelben?

Jó kennel? Van a közelben?

Figyelt kérdés
Amstaff kutyát szeretnék jó helyről.Gyula-Békéscsaba
2013. okt. 26. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
A hörcsögfalvi kennel nem jó kennel sok kan sok szuka. A Dark Dragon kennel nem rossz viszont némelyik kutyának rossz a állása és láb problémai vannak... . De te tudod milyen kinézetű kell. Ha kiválasztasz egy kennelt akkor nézd meg először is a nagyszülőket mindkét oldalról, keress rá a nevükre. Mert tőlük öröklik a legtöbbet. Pl ha kan kutyát akarsz akkor anyai nagyanyára fog a legjobban hasonlítani ( tapasztaltam 6 évi tenyésztői múltal) A szukák minden képpen apai ágról fognak hasonlítani. Ha két felmenő közös akkor akkor a kutyád arra fog a legjobban hasonlítani. Figyelj oda, hogy a lába ne álljon befele, ne legyen púpos háta és tehén állása. Előre vagy hátra harapásra is figyelj oda. Ha van kedved hozzá és kiválasztottál egy kennelt akkor írj rám privátban szivesen segítek a kiszemeltet elemezni.
2013. okt. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2013. okt. 26. 11:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok még elfelejtettem, hogy fontos megnézni régi amstaff képeket. A legtöbb kutya csak a mostani túlszaporítás áldozata és elvesztek a régi jegyei. Pl basett hound-nak a lógó bőr. Meg kell keresni a legjobb minőségű szülőkét akik hasonlítanak a kb 50-100 évvel előttiekre. Ezek jó minőségűek és akár szép összeget is elkérhetsz a fedeztetésért.
2013. okt. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Írtam privit
2013. okt. 26. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!