Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyámnak lehetősége van...

Kutyámnak lehetősége van friss gyantát enni, mert hatalmas a kert és láttam hogy frissen gyantáznak a fák, a kutyám meg előszeretettel rágicsálja le róluk. Ez veszélyes?

Figyelt kérdés
2013. okt. 26. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Egyes kutyák előszeretettel rágcsálják, cibálják a lelógó ágakat. A fa gyantája illetve a tűlevelekben lévő olajok mérgező hatásúak lehetnek a kutyák számára. Irritálhatja a szájat és a gyomrot, ezáltal hányás, erős nyáladzás jelentkezhet.
2013. okt. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
sajnos igen nagyon veszélyes.a gyanta ragacsos.A beleket nagyon könnyen eldugítja.gyakorlatilag összeragad a kicsi belecskéje
2013. okt. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Tanítsd meg neki, hogy fúj :) semmiféleképp ne ütögesd meg ráncigáld, mert nem fogja érteni
2013. okt. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Anno rágcsálókkal kapcsolatban kérdezték sokan, hogy milyen fát adjanak nekik rágni, és ott is azt mondták, hogy gyantásat (fenyő, szilva) ne, szóval egy még kevésbé növényevő állatnál én azt mondanám, hogy még annyira se.
2013. okt. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

Csak tudnám miért lettem lepontozva :)

2 kutyám is volt jobban értek hozzájuk, mint a pontozó :D

2013. okt. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!