Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanítás (szuka kutyus)...

Ivartalanítás (szuka kutyus) után mennyi ideig nem lépcsőzhet a kutyám?

Figyelt kérdés
2013. okt. 26. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Én legalább 1 hétig kímélném, ha megoldható. De minimum 2-3 napig.
2013. okt. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Hovarju ***** válasza:

Én varratszedésig nem engedtem lépcsőzni. Addig ölben vittem le 10 lépcsőn. (20kg)

Lent a téren, igyekeztem figyelni, hogy ne menjen a lécsőre, de a járdaszegélynél engedtem egyedül menni.


Jobbulást a kutyusnak !

2013. okt. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Holnap lesz varratszedés, 1 hete műtötték. Eddig vittük mi is, csak én nem bírom el és tegnap 1x lépcsőzni kellett, mert nem volt senki aki levigye nekem.
2013. okt. 27. 16:45
 4/5 Hovarju ***** válasza:

Ennyi lépcsőzéstől már nem lesz semmi baja.

Azért varratszedés után még kíméld egy ideig, de lépcsőzni már lépcsőzhet. Ugrálni még ne engedd néhány napig.

2013. okt. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy annyira hiperaktív kutya alapból, hogy lehetetlen megakadályozni benne. Lenn is ugrál, itthon is föl-le pattog az ágyra. De már a műtét után másnap olyan volt mint akinek semmi baja. Persze figyeltünk rá amennyire csak lehetett.
2013. okt. 28. 06:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!