Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a velemenyetek errol a...

Mi a velemenyetek errol a kennelrol?

Figyelt kérdés
[link] leginkabb a goldenek erdekelnenek, de nem igazan tetszik, h 3 fajtaval foglalkozik, es ahogy latom osszesen 13 felnott kutyaja van. Meg nem vettem fel vele a kapcsolatot, kivancsi vagyok a Ti velemenyetekre, milyen kennelnek tunik (hobby celra szeretnek kutyat, szoval nem erdekelnek a dijak, csak a jo egeszsegugyi allapot) Esetleg tudnatok ajanlani mas kenneleket (Magyarorszagon vagy Romaniaban egyarant)?
2013. okt. 26. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
13 kutya egy tenyészetben nem feltétlenül sok, a három fajta is még beleférhet esetleg. Nekem inkább az fura, hogy semmit nem mond el magáról vagy a kutyákról, se tenyészcél, se bemutatkozás, se eredmények, csak törzskönyv meg kép. Ettől még lehet jó kennel, az egyik kedvenc mudi kennelemben ennél is kevesebb infó van, de ismerem a tenyésztőt meg a kutyáit és emiatt tudom, hogy jók. Neked is azt tudom tanácsolni, hogy vedd fel velük a kapcsolatot és majd meglátod, milyenek.
2013. okt. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen Tikotta kennel ha Goldent akarsz.

Farkas Márta a tenyésztő, nekem hihetlenül szimpatikus!Vadászik,terápiázik,dog-dancingel és kiállításokon is megmutatja a kutyáit.Én őt ajánlom inkább!

2013. okt. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Imola Ágnes ***** válasza:
Vedd fel vele a kapcsolatot, és meglátod. A mi roti tenyésztőnk UTÁLJA a netet, alig van pár kép a kennelről, azok is 100 évesek, és azt sem ő rakta fel. Ettől függetlenül bármikor vennék tőle kutyát, mert szürtek, egészségesek, a célja az, hogy felemelje a fajtát, és imád velük foglalkozni. Láttam, hogyan gondozza a vemhes szukát, hogyan neveli a kölyköket... azt javasolnám, hogy ismerd meg a tenyészetet...
2013. okt. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!