Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S.! MIt tegyek? Elutazta...

S. O. S.! MIt tegyek? Elutaztam és a kutyámnak a kajája megsemmisült! Nincs nyitva ma semmi állateledeles. Mit vegyek neki?

Figyelt kérdés
egy szatyorban voltak mikor jöttem a narancslé,és a kutyakaja (Kennels' favourite) és kifolyt az egész narancslé és beáztatta a tápot. Egyértelmű,így nem fogja megenni a kutya. Semmmit nem tudok neki adni ma. vegyek neki valami Pedigree hulladékot? azt nagyon nem szeretném... Ti mit tennétek? a saját kajámból nem adhatok neki,túl főszeres! csak holnapig kellene,mert reggel nyitnak az eledelesek.
2013. okt. 27. 16:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Boltba vegyél neki csirkehúst.
2013. okt. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Vegyél neki csirkefarhátat és egy kis zöldséggel,répával főzd meg+egy kis rizs...Vagy ha mást nem,párizsit, de ne ilyen ipari szemetet,mint a pedigree és társaik.
2013. okt. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Nincs alkalmam főzni... fürdőszobás- hálós szobában vagyok. nyersen a húst nem eszi
2013. okt. 27. 16:42
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Jó a pedigree vagy társai is egy napig, nem kell túlreagálni a dolgot. Ja, és ha egy nap koplal az eb, azt is túléli ám.

Viszont nem vagyok benne biztos, hogy komoly fenntartásai lennének a narancsleves kutyakajával, az én kutyám egész érdekes kombinációban is eszik kajákat, és mondhatni, kutya baja se lesz tőle.

2013. okt. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
de tényleg csak mára kéne,és muszájj ennyi,cukorbeteg...
2013. okt. 27. 16:43
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Még egyetlen kutya sem halt attól éhen, hogy egy nap nem kapott vacsorát. És reggel sem kell azonnal pótolni a kimaradt étkezést. Sőt, este sem kell duplát kapnia. Simán holnap adod neki a megszokott adagját.
2013. okt. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

6-os vagyok. Bocsánat az írásomért, utólag láttam, hogy cukros a kutyád.

Valami étterem, kajálda, ahol rizst kaphatsz? Már az is elég lenne neki.

2013. okt. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
mondom: súlyos cukorbeteg, egy nap 2X ennie kell
2013. okt. 27. 16:45
 9/29 anonim ***** válasza:
Komolyan, szerintetek mi baja lesz a kutyának attól, ha egy napig nem a világ legjobb tápját, hanem valamilyen szójás-kevéshúsos kotyvalékot eszik? Semmi vészes nincs a pedigréében és társaiban, gondoljátok, hogy egy napig azt eszi a kutya, másnap meg felfordul?
2013. okt. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
nem láttam hogy utánna írtál... sajnos ilyenkor itt ebben a kicsi faluban semmi nincs nyutva,csak egy kis közért,ahol van innivaló,rágcsa meg egy kis kutyakaja,de muszájj lesz megvenni,holnapig kibírja...
2013. okt. 27. 16:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!