Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek vegyek neki...

Szerintetek vegyek neki ilyet? Vagy még korai?

Figyelt kérdés

A napokban hozok haza egy kiskutyát, aki most még csak 3,5 hónapos, de nagytestű, 40-45 kg lesz. Szeretnék neki bevásárolni pár dolgot. Ez a nyakörv nagyon jónak tűnik, de vajon kifogja nőni vagy állíthatós annyira, hogy később is jó lesz rá? Nem tudom mekkora a nyaka jelenleg, képek alapján vékonyka még.


[link]


2013. okt. 27. 18:04
 1/9 Schrancdorka ***** válasza:
Milyen fajta kutyád lesz, attól függ!
2013. okt. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Veszel rá való állíthatóst. Ha kinőtte, veszel nagyobb állíthatóst.Attól függ, mennyire van rá pénzed, úgy veszel, amíg kicsi. De kicsinek nem érdemes drágát venned.
2013. okt. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bulldog. Úgy vagyok vele, hogy nem szeretnék gyenge minőségűt venni, mert később akkor úgyis kell másik. Csak nem tudom, hogy meddig lesz jó neki, hogy kinövi-e.
2013. okt. 27. 18:21
 4/9 anonim ***** válasza:

A fajtádnak az egyedei 3.5 fél hónapostól akár 8 hónaposig igen sokat nőnek, erősödnek.

Gondolj bele, hogy veszel egy 3 éves gyereknek akár 2-3 számmal nagyobb cipőt. Hát nem lesz elég neki 18 éves koráig.

2013. okt. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Hovarju ***** válasza:

Kérdezd meg a tenyésztőt mekkora nyakörv kell a felnőtt kutyáira kb.akkora fog kelleni nektek is. Kérd meg, hogy mérje meg most mekkora a nyaka a kölyöknek.

Ha ez a két méret meg van, akkor már könnyedén eldöntheted mekkorára lesz szükség.

2013. okt. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Hovarju ***** válasza:
100%

de nem biztos, hogy ezt egyetlen nyakörvvel meg tudod oldani.

Szerintem elsőre vegyél valami olcsóbbat, és majd 8 hónapos kora körül vegyél neki ilyet.

2013. okt. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Két nyakörv szinte tuti biztos kell. Vegyél elsőre valami egyszerűbbet, mert úgyis dobhatod ki. Nekem kedvenc volt az ilyen egyszerű bőrnyakörv, tökéletesen rászolgált a feladatra, mondjuk amennyit áztattuk szerencsétlen nyakörvet, tönkre is ment. Most textil van.
2013. okt. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A piac tele van nem drága,de jó min.nyakörvvel.Pl.az alpha zooba mindig kapok ezer Ft alatt.
2013. okt. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nekem a buldogjaim 2nyakörvet nőttek ki, Vagyis az egyik 3at.

Elraktam mindet, tök jó érzés mikor rátalálok és látom hogy basszus ez is jó volt rá még régen :)

2013. okt. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!