Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhelyen hogyan lehetek...

Menhelyen hogyan lehetek önkéntes, és mik lenének a feladataim, később a menhelyről 1 kutya örökre enyém lehet később?

Figyelt kérdés

2013. okt. 27. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezel. Ha szükség van rád, mész. Minden menhelyen más segítségre van szükség. Kutyát a munkádért nem adnak, de, ha beleszeretsz valamelyikbe, örökbe fogadod, mint bárki más.
2013. okt. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem fizetség és jutalomként értettem a kutya dolgot, hanem más hogyan. Úgy értettem, hogy ha sétáltatomba azaz védencembe beleszeretek meg tetszik,azt ideiglenesbe vagy örökre örökbefogadnám
2013. okt. 27. 21:06
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bárki örökbefogadhat kutyát anélkül, hogy önkéntes lenne, ha megfelel a követelményeknek. Nyilván nem fogják azt mondani, hogy te nem fogadhatsz örökbe egyet sem, mert önkéntes vagy.
2013. okt. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A kinézett kutyához kijárhatsz sétáltatni,ismerkedni és ha szimpi vagytok egymásnak a menhely feltételeinek megfelelően örökbe lehet fogadni.Ettől függetlenül,lehetsz önkéntes és a menhely által felkínált lehetőségek közül lehet válogatni.Ha csak sétáltatni szeretnél,érdemes csak ezzel a menhelyhez fordulni,szükség van e rá.De emellett a kenelek takarítása,etetés,edények mosása,kutya fésülés,szépítés az ami jellemző.
2013. okt. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ahová járok ott elsősorban a mozgatás a fő feladat. Utána kiegészítésként az etetésben és a kaja előkészítésben szoktunk segíteni. Kennelt takarítani én még nem láttam egy önkéntest sem.
2013. dec. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszolok
2013. dec. 8. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!