Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugye nem lesz babéziás a kutyám?

Ugye nem lesz babéziás a kutyám?

Figyelt kérdés
2 napja volt benne egy kullancs a kullancs világos barna és fehérkés volt,beletört a feje most a helye fel van dagadva,tegnap már kicsit bágxadt volt de evett és ha levittük sétalni rögtön megjött a kedve,ma is szintén bágyadt a mancsa forró de a füle nem,hiába mondom nekik hogy legalább a biztonság kedvéért vigyük orvoshoz de ők azt mondják semmi baja úgy aggodok érte :( 6hónapos a kutyám.

2013. okt. 28. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen vigyétek állatorvoshoz!

Próbáld meggyőzni őket azzal, hogy amit most kapna oltást a kutyusod, pár ezer Ft-ból kijön, míg ha már nagyobb a baj, akkor 60-70 ezer Ft-os nagyságrendekről beszélhetünk...(sajnos tapasztalatból mondom).

Egyébként szomorú, hogy az aggódásod nem elég meggyőző számukra.

2013. okt. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én átmentem a babézián a kutyámmal pedig minden séta után vizsgálva volt,csepp,nyakörv minden. Sajnos nem lett jó a vége,március elsején el kellett altatni.

Azt feltétlen nézd meg,hogy milyen a vizelete! Ha barnás akkor nagy a baj! Levert a kutyus? Eszik vagy csak iszik? Figyeld meg ezeket és ha gondolod írj üzenetet és megpróbálok segíteni

Remélem a legjobbakat!

2013. okt. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A mi dokink pár száz Ft-ért adta be az Imizolt a kutyánknak amikor kullancsot találtunk benne. Érdemes beadatni, tényleg nem egy nagy összeg!
2013. okt. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Ma mindenképp rá veszem őket az orvosra,előbb adtam neki enni és nem evett beáztattam hátha úgy megeszi de nem evett nagyon aggódom érte.A vizeletét is nézni fogom.
2013. okt. 28. 09:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Mérj neki lázat addig is!
2013. okt. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is ugyonezek a tünetek voltak, elvittük egy nappal a kullancs megtalálása után állatorvoshoz, és azt mondták, hogy nagyon jó, hogy most jöttünk, mert később lehet, hogy már meg sem lehet menteni, kapott oltásokat, infúziót, lázas is volt szegény, ert felírtak neki antibiotikumot meg gyógyszereket.
2013. okt. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Majd mindenképpen jelezz vissza, hogy hogy van a kutyus!
2013. okt. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!