Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Folyik az orra a kutyámnak és...

Folyik az orra a kutyámnak és tüsszög! Elkaphatta tőlem?

Figyelt kérdés
Két nagyon jó immunrendszerű,szívós,nagytestű kerti kutyám van,az évek során egyedül az ivartalanítás,a chip és a kötelező oltások során láttak orvost,betegek soha nem voltak.Tegnap vettem először észre,hogy egyiküknek folyik az orra,kis csepp van az orra hegyén és tüsszentett is párat...Gondoltam,csak felszívhatott valamit,ma viszont ugyanezt látom:taknyos és tüsszent néha-néha egyet.Múlt héten beteg voltam,alig voltam a kertben,létezik,hogy mégis tőlem kapta el...?Ma jön az állatorvos oltani,mert egyikük kimaradt a kutyaoltáskor,de nem tudom,így egyáltalán be lehet-e.Mit gondoltok,komoly lehet?
2013. okt. 28. 10:44
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy be lehet oltani, csak nem azzal a vakcinával amivel eredetileg szándékoztad, hanem olyan gyógyszerrel, amitől előbb meggyógyul. Ha úgyis megy az álltorvos akkor majd megvizsgálja és kezeli ahogy kell. A vakcinázás csak utána jöhet szóba, ha már meggyógyult.
2013. okt. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!