Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért vakarózik a kutyám ha...

Zsaklinsims kérdése:

Miért vakarózik a kutyám ha az állatorvos is monta, hogy nem bolhás? (palotapincsi)

Figyelt kérdés

#kutya #betegség #bolhák stb.
2013. okt. 28. 20:55
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
55%
Mert viszket neki. Te is szoktál vakarózni, pedig nem vagy bolhás (gondolom... remélem...).
2013. okt. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
Akkor allergiás.
2013. okt. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:

akumi énis gondoltam már,hogy azért vakarózik mert viszket neki! De már annyira vakarja szegény mindehol magát,hogy már attol félek,hogy véresre vakarja magát! :(

2. válaszóló köszönöm! az orvos azt mondta,hogy 3 hét múlva vissza jön neki még1 inekciót adni mert lehet,hogy a macskáimra allrgiás! :( Nem repülhet az állataimközül egy se!!!

2013. okt. 28. 21:22
 4/40 anonim ***** válasza:
Na, hát ha túl sokat vakarózik, az más, akkor az tényleg lehet allergia. De hogy pont a macskára, azt kétlem :D Inkább kaja, vagy pollen szokott lenni.
2013. okt. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
macskára nem lehet allergiás,általában ételallergiájuk van,a teszt elég drága,ezért kizárásos alapon kellene az étrendjét kiválasztani,pl. egy bárányos rizses táppal kezdve (Brit Care,mondjuk) ha utána is vakarózik,akkor más irányba kell menni tovább.
2013. okt. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
Mit adsz enni neki?
2013. okt. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
Mennyit fürdeted?
2013. okt. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

Nemtudom az orvos csak egy lehetséges allergira lehetőséget mondott. Mondjuk ez nekem is furcsa! Csak ilyen kutyakonzerveket,MINŐSÉGI pedigree és friskies tápokat. De a mi ételünk-ből is szokott kapuni kicsit. Ami nagyon nagyon zsíros abból pláne nem adunk neki.

Nagyon aggódok miatta! :(

2013. okt. 28. 22:16
 9/40 A kérdező kommentje:
Ne hidd azt,hogy nem fürdetem. Amikor hideg van nem fürdetem. Mert én az udvaron szoktam fürdetni! Ha meleg van akkor szoktam.
2013. okt. 28. 22:17
 10/40 anonim ***** válasza:
Ez ugye vicc volt, hogy a pedigré meg a friskies minőségi? Ne higgy a reklámoknak, azok konkrétan darált szemétből vannak. Menj rendes állateledel boltba, ha kaját akarsz venni a kutyának, de még jobb, ha netről rendelsz, például a Brit, Josera tápcsalád teljesen elérhető áron van, és összehasonlíthatatlanul jobb minőség, mint a pedigré.
2013. okt. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!