Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet depis a kutyám?

Lehet depis a kutyám?

Figyelt kérdés

Ma reggelre meghalt a pajtása,akivel imádott kint lenni.Sajnos valami elkapta múlt éjjel,és megölte ;(

Ma egész nap a tacsim mélabús,nem leli a helyét,hiába is próbáltam vele játszani,hidegen hagyta.Mit tehetnék?Szívem szakad meg érte,sőt a másikért is sír a lelkem :(


2013. okt. 28. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Hagyd békén. A napi szokásos dolgokat csináld ugyan úgy. Idővel túl lesz rajta.
2013. okt. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Valami elkapta...? Miféle kutya volt az, és yetik laknak nálatok, vagy mi az isten...?

Egyébként persze hogy szomorú, gyászol. Ne kényeztesd el, vidd sokat sétálni és folytasd a napi rutint, ezzel segítesz neki a legtöbbet.

2013. okt. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Foxi volt,és vagy egy róka,vagy egy nagyobb testű kutya kapta el!Csak fogalmam sincs hogy tudott lemenni a kertbe az udvarról :( Pedig mindig ügyeltünk rá,hogy ne tudjanak lelógni.Reggel a kertünkben találtam meg csupa véresen ;(
2013. okt. 28. 23:11
 4/7 anonim ***** válasza:
A vidéki élet szépségei......
2013. okt. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom :( . Nem halottál semmit az egészből? Nem megsérült valahogy.? A másikat tartsd bent nehogy baj legyen . Az előttem szólok mindent leírtak. Tényleg nagyon sajnálom. :(
2013. okt. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nem halottam semmit,ez a baj :(

Jelenleg bent van,és ki se engedem egyedül.

Mióta az eszem tudom,mindig kertes házban laktam,de ilyen még sosem fordult elő :(

Azon gondolkodtam,hogy mi lenne ha örökbe fogadnák egy menhelyes kutyust társául.Vajon elfogadná az új jövevényt?Felvidulna a lelkem?

2013. okt. 29. 00:36
 7/7 Valletta ***** válasza:
Várj még az új kutyával, úgysem helyettesíti a régit. A kutyáknak is időre van szükségük míg feldolgozzák, hogy a társuk, vagy épp a gazdájuk, egy családtagjuk nincs már velük. Ha nem babusgatod, nem változtatod meg a hozzáállásodat, hanem úgy csinálsz, mintha mi sem történt volna könnyebben elfogadja a kialakult helyzetet.
2013. okt. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!