Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A francia buldog is öleb? Ha...

A francia buldog is öleb? Ha választanád akkor melyiket? Csivava vagy Fr buldog?

Figyelt kérdés
Indokold kérlek!
2013. okt. 28. 22:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy francia bulldogot választanék. Küllemre sokkal jobban tetszik, mint a csivava, szerintem mókásabb a kinézete és ahogy "röfög". Valahogy közelebb állnak hozzám a zömökebb testalkatú kutyák. Belsőre a csivava természetét nem ismerem, így erről nem tudok véleményt mondani.
2013. okt. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12%
én csivavát, de hosszú szőrűt.
2013. okt. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A francia bulldog nem öleb. Kis termetű kutya.Az "ölebek" általában a társasági kutyák csoportja.
2013. okt. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Csivavát. (De nem a mikroszkopikus agyontenyésztett verziót, hanem egy normált.)


Miért? Mert nekem is csivavám van és tudom, hogy mennyire ragaszkodó, egygazdis kutya. Nagy családunk van, de én foglalkozom vele a legtöbbet és hát meg is látszik, kit szeret a legjobban :D Egy jó vérvonalú csivavának nincs sok egészségügyi gondja.


A francia buldog is tök aranyos, természete nem tudom milyen...De mivel lakásban lakok és nem családi házban (a kutya az én szobámban alszik) az őrületbe kergetne a horkolásával meg hörgésével.

2013. okt. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ja meg többektől hallottam, hogy sokat pukizik XD
2013. okt. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egyértelműen francia buldog!

Mindig is tetszetek,a csivava és társai abszolút nem tetszenek!!

2013. okt. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én a Francia bulldogot választanám. :)
2013. okt. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyiket sem, mindig betegesek, ezenkívül a csivava irtó ronda.
2013. okt. 29. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Háát a francia buldog, ha ebből a kettőből kell választani.

A csivavát tuti nem, attól egy jól lakott patkány is nagyobb.

2013. okt. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Francia buldog nem öleb.És azt választanám,annak ellenére,hogy kb. ugyanannyi baja lehet,mint egy csivinek.A csivi számomra visszataszító,hiába kezelné az ember kutyaként (mert ugye az..) ez az agyonnyomorított tenyésztés rengeteg kutyás dologtól megfosztja.


Bár,fajtatiszta kutyát ígyis úgyis csak tenyésztőtől,referenciával,garanciával és szerződéssel vennék...

2013. okt. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!