Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Shar pei kutyának ruha? Ugye nem?

Shar pei kutyának ruha? Ugye nem?

Figyelt kérdés

Shar pei kutyusom van, tavaly telet nálunk először, nem volt ruhája mert hülyén néz ki benne, mint egy kötözött-sonka, és nem is szereti. DE! Mivel lakásban van alapvetően mikor kimentünk a 2-3 órás délutáni játékra gyakran taknyosan jött haza. Néha remeg egy kicsit a lába, de ezen kívül semmi jelét nem mutatja annak hogy fázna, rohan be a hóba a haverokkal.

Immunerősítés kéne neki, vagy azért nem ártana egy ruha? Amúgy 35 kiló körül van (ez kb. úgy néz ki hogy bőr+színizom, semmi háj lehet azért is fázik meg?) így nem is nagyon találok rá ruhát. Nem akarok belőle bohócot csinálni, valami sima vízhatlan egyszínű dologra gondoltam. Vagy inkább immunerősítés kéne? Kérdeztem a dokit, szerinte belefér ha megfázik néha, de szerintem meg nem.


2013. okt. 29. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Kis hájat pakolj rá, az sokat segít, meg nyilván az immunrendszere minél erősebb, annál jobb, de egyébként tudsz rá méretre varratni is kabátot olyan anyagból, amilyenből te akarod, nem kell feltétlenül boltiban gondolkodni. Olcsóbb, tartósabb és szebb is, ha csináltatsz neki valamit.
2013. okt. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha csinálok róla egy képet oldalról állva akkor meg tudnád mondani, hogy nem hájas-e akumi? Mert én nem tudom megállapítani, nagyon zömök kutya, de a lábán pl. tisztán látni az izmokat... A doki szerint gyönyörű és csupa izom, de azért kíváncsi lennék a te véleményedre is, ha nem zavarlak ezzel, elküldöm privátban.
2013. okt. 29. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!