Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy elvezhetnenk igy a setat...

Hogy elvezhetnenk igy a setat a kutyammal? Nem tudom mi lesz igy ezek utan.

Figyelt kérdés
Nagyon rossz kornyeken lakunk, mindig minden olyan kihalt, alig van elet es erre alig setaltatnak kutyat. A szomszedba lakik egy baratnom es minden nap egyutt setaltattuk a kutyakat es annyira jo volt , a kutyusok jatszottak, mi beszelgettunk. De persze foglalkoztam ekozbe a kutyammal is. Na igen, de hnap ezek a baratnomek.elkoltoznek es nagyon szomoru vagyok:( nincs itt senki akivel egyutt mehetnenk..a kutyusom is igy csak ritkan fog talalkozni mas kutyakkal. Utalom ezt a kornyeket es sotetbe mar felek is kimenni egyedul. Most meg mar 5kor sotet van. Es van olyan nap, hogy 4ig suliba vagyok akkor nem tudok vilagosba menni. Ne ertsetek felre, nem teher a kutyasetaltatas, imadok vele setalni csan nem igy!! Sokkal jobban ereznem magam egy olyan helyen ahol azert jarnak emberek vagy egy jo kis kutyas tarsasagban. Szoval, hogy tegyem elvezhetove a kutyasetaltatast? Otletek?
2013. okt. 29. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
költözzetek el. erre szerintem nem nagyon lehet mást mondani.
2013. okt. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az lenne a legjobb...
2013. okt. 29. 19:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajnos nálunk is ez a helyzet, de itt még a kisebbség is nagyon sok, így eléggé félek... De! Nem tudom te kutyusod mekkora, az enyém nagytestű, és bízom benne! Biztosan megvédene ha valami olyan dolog történne.

Hogy izgi legyen a séta esetleg menjetek bicajjal, azt ő is, és te is élveznétek! Esetleg tegyél rá világító hámot, és akkor nem kell aggódnod ha messzebb megy vagy ilyesmi, mert mindig látni fogod! Utolsó megoldásnak, még egy kiskutya magadhoz vétele nem lehetséges? Nagyon aranyosan lennének ahogy ketten futkároznak, sokat fárasztanák egymást, és téged is szórakoztatnának! :)

2013. okt. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, itt is van a kisebbsegbol is boven.. Raadasul a beszologatos fajtabol.. Kozepes testu kutyus, de szerintem megvedene:) csak mondjuk elorantanak egy kest vagy akarmi..volt mar erre pelda..

A vilagito melleny se rossz, de a kutyamnak ha szolok mar indul is felem meg feher szoval azert latom:) masik kutyarol sajnos szo sem lehet:/

2013. okt. 29. 19:32
 5/7 A kérdező kommentje:
Meg csak most latom milyen jo volt mikor jott a baratnom vagy en mentem hogy "na indulhatuunk?" es sokszor el is mentunk a kornyekrol messzebbre, de nem igazan szeretnek 4-5 oras setaknak egyedul nekiindulni:/
2013. okt. 29. 19:35
 6/7 anonim ***** válasza:
És ha esetleg reggel mielőtt suliba mész lenne egy nagy 1.5-2 órás séta játékkal meg mindennel, és este már csak eü. séta? Vagy az úgy nem megoldható?
2013. okt. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Nagyon átérzem a problémádat, nálunk is hasonló a szitu néhány különbséggel.

Én már felnőtt vagyok, albérletben lakunk, ezt a telet még muszáj lesz itt kihúznunk, de utána húzunk innen. Én most elégeltem meg a környéket, hogy elindult a fűtési szezon. Mindent, gumit és még a sz@rt is rárakják a tűzre és fuldoklom, amikor akár a kertbe is kimegyek.

A séták nálunk most siralmasan néznek ki, ráadásul nagyon sok az önsétáltató kutya és nem éppen a jófej, barátkozós fajtából.

Megpróbálok a kertben és a lakásban is minél többet foglalkozni vele. A séta meg úgy néz ki, hogy reggel-este csak 10-15 perc, vagy ha vmelyik szomszéd autóval megy be a városba vásárolni, megkérem hogy vigyen minket és amíg ő vásárol, addig mi sétálunk.

2013. okt. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!