Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az ilyen jó képességű gazdikho...

Az ilyen jó képességű gazdikhoz mit szóltok?

Figyelt kérdés
[link]
2013. okt. 29. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Addig ütném, ameddig még mozdul.
2013. okt. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Azta k..va eget... :O Bocsánat,ennél szebben ezúttal nem tudtam magam kifejezni.(Ez volt az első reakcióm,mikor végigolvastam)Fejlövés talán az egyetlen megoldás.
2013. okt. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

??!?!!?!??!??!!


És még az se lehet rá mentség, hogy szuka, és elhitette az állatorvos, hogy "egyszer szülnie kell"... Vagy, még azt tudom elképzelni, hogy pasi a tulajdonos, és úgy van vele, hogy ő is megbolondul szex nélkül, akkor a kutya is biztos így érez... Más mentséget tényleg nem tudok erre.

2013. okt. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
én azt szólom, hogy az ilyen oldalakat, ebbe beletartozik minden hirdetési portál, sokkal szigorubban kéne moderálni. Már eleve regisztrációnál kérném a chipszámot, a törzskönyvi számot. Ha az ingyenes oldalakon nem tudnak hirdetni, akkor talán csappanna valamit az ilyen f..fejek száma.
2013. okt. 30. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon tuskó.
2013. okt. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 lacekosz ***** válasza:
21%
Most miért? Az ő dolga hogy a saját kutyáját milyen kutyákkal szaporittasa. Annyira megveti pár flancos gazdag paraszt a szaporítókat hogy az valami rettenetes. És ha ő nem akar fajtiszta kutyát akkor mi van? Én nem is támogatom de nem is ellenzem az ijet. AZ Ő DOLGA és ha már valaki letuskózta az ilyen embert akkor szerintem az a tuskó aki letuskózta meg aki ezt a kérdést létrehozta kit érdekel hogy hogyan szaporitsa a kutyáját?
2013. okt. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nem akar fajtatisztát, akkor miért nem választ menhelyről??? Ott a rengeteg keverék kutya, és MINDIG van kölyök is, szóval ez sem lehet kifogás! Hetente visznek be egész alomnyi keverék kiskutyát, pont olyan kiskutyákat, amilyeneket ez a fószer akar legyártani... És ha egyet meg is tart, mit csinál a többi 4-5-6 keverék kutyával? Rátukmálja a szomszédokra? Mi van ha ők nem olyat akarnak? Mi van, ha a szomszéd részeg, és tudod jól hogy veri a kutyáit? Csak azért is adsz neki, hogy elfogyjon, és végignézed ahogy a kutyád kölyke nap mint nap össze van rugdosva??

AKI KEVERÉKET AKAR, VIGYE MÁR EL A SEGGÉT EGY MENHELYRE!!!!!!!!!!!!!

2013. okt. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!