Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normalis szerintetek, hogy...

Normalis szerintetek, hogy ezt erzem?

Figyelt kérdés
A szomszedunkek befogadtak ideiglenesen egy kutyat. Meg itt volt a kutya egyutt setaltattuk az enyemet meg az ovet. Olyan jo volt, hogy vegre nem egyedul kell mennem es a kutyusom is nagyon jol erezte magat. Ma viszont a szomszedbol elkerul a kutyus es a gyomrom is osszerandul ha belegondolok, tegnap este meg sirtam is. Pedig nem gondoltam, hogy ez lesz..csak talan most gondoltam bele, hogy mennyivel elmenydusabbak es jobbak lehetnenek a setak, mint hogy ketten vegigsetalunk az utcan. meg tegnap utolso setanak elmentunk egy 4-5 oras kirandulasra es olyan jo volt..de en ilyennek egyedul nem fogok nekiindulni es erre konkretan senki nem setaltatja a kutyajat. Normalis, hogyilyen szomoru vagyok? rossz erzes nagyon:( 14L
2013. okt. 30. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Hát normális persze,mert megszeretted a kutyust,a helyzetet :) Viszont ha a kutyus nem maradhat ,akkor el kell fogadni.
2013. okt. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Normális, hogy ezt érzed, dehát ez van. Beszéld rá őket, hogy legyenek ideiglenes örökbefogadók.
2013. okt. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
csak kicsit hulyen erzem magam, mert megse evekig jartunk egyutt hanem csak egy hetig. De tenyleg olyan jo volt, hogy mikor elmentunk hazajonni se volt kedvem:)
2013. okt. 30. 11:24
 4/5 A kérdező kommentje:
ideiglenes befogadok voltak. de mar talaltak is vegleges gazdit a kutyusnak. nagyon jo helyre kerul:). ok sajnos nem tarthattak meg
2013. okt. 30. 11:27
 5/5 anonim ***** válasza:
89%
De akkor keressenek egy másik kutyit, akinek csak ideiglenesre van szüksége.
2013. okt. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!