Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehetne tenni egy csomag...

Mit lehetne tenni egy csomag megbontatlan jutalomfalattal?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő. Anyu vett egy pedigree csontalakú jutalomfalatot. Már rég óta kap ilyet, de én nem tudtam, hogy pedigree, mert anyu mindig kiöntötte egy zacskóba. De ugye az, mint nem rég megtudtam szinte szemétből áll össze, nem akarom a kutyámnak adni, Főleg, hogy hetek óta vakarózik, és valószínűleg ez miatt. Én pedig nem tudtam hogy anyu akar venni ilyen jutifalatot, én meg akkor olvastam ezt, mikor ő már boltban volt. És hát most semmiképp nem akarom nekiadni! És nem is fogom. Viszont van egy bontatlan csomag, és más kutyásra se akarom rátukmálni. Dobjam ki, vagy esetleg valakinek valami ötlete?


Ja, egyébként a ráadás, hogy anyu el se akarta nekem hinni, hogy ez nem jó a kutyának, mert hát ezt reklámozzák, meg azért mégis csak egy márka név. Meg kellett mutatnom neki a válaszokat az egyik kérdésnél, amit pár napja tettek fel. Mert én biztos hazudok....


előre is köszi



2013. okt. 30. 16:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem azt még nyugodtan neki adhatod.A vakaródás miatt viszont elvihetnéd orvoshoz,mert bármi más is lehet.
2013. okt. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Már voltunk orvosnál. Megvizsgálta, nem talált élősködőt ő sem. Aztán most valami allergiára gyanakodott, úgyhogy fölírt valami allergia elleni gyógyszert. Most azt szedi a kutya, de nem használ. Azt mondta, akkor menjünk vissza. Jövő héten megyünk is. És akkor további intézkedések jönnek.
2013. okt. 30. 16:39
 3/29 anonim ***** válasza:
89%
Nincsen allergia ellen gyógyszer..
2013. okt. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
76%
Ami neked nem kell és nem akarod másnak se adni, azt ki kell dobni vagy felgyújtani vagy elásni. Ennyi.
2013. okt. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
De van, hát az orvos írta föl. De emberi, szóval ember gyógyszertárban kellett kiváltani, de jó a kutyának is. Reggel este egy-egy felet kell neki adni. De most nem ez a lényeg..... Még mindig a nyakamon van egy csomag jutifalat :D
2013. okt. 30. 17:03
 6/29 anonim ***** válasza:
70%

A jutalomfalatot odaadhatod,utolsó és kész.Nem fog belehalni.Máskor nem vesztek,ennyi.


Viszont az allergiát egy gyógyszer nem szünteti meg,csak az allergiát okozó dolog kiiktatása.

Írd le milyen tápot adsz neki.


A legtöbb kutyánál csirke illetve valamilyen gabona allergia a leggyakoribb.Ha hypoallergén tápra váltotok (pl. Brit Care) akkor el kellene,hogy múljon a vakarózás.Vagy van a drágább,de biztosabb megoldás,allergia teszt elvégzése. Ez 57 ezer ft,de megmondja mire allergiás a kutya..és utána lehet tápot váltani,ha az a baj.

2013. okt. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
89%
mi a neve annak a gyogyszernek?
2013. okt. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Ne csináljátok már, az én kutyám is kapot úgymond allergiára gyógyszert. Olyat, ami csökkenti a vakarózást, meg a gyulladásokat. Sőt, szteroidokat is kapott... Szóval igenis írnak fel gyógyszert, de persze közben keresik, hogy mi váltja ki az allergiát.

Én nem adnám oda a jutifalatot a saját kutyámnak, ajándékozd el olyannak, akinek nem telik ilyenre.

2013. okt. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Farhátat meg májat kap, meg a zöldségeket szereti ( pl. paprikát eszik, répát).

Tápot nem eszik. Rengeteget kipróbáltunk, egyiket sem ette. A nevüket ne kérdezzétek, nem is emlékszem már annyi volt.

Igen a csirkehús volt a másik mire gyanakodtunk, úgyhogy ha ez a gyógyszer nem használ, akkor jön hogy nem eszik csirkehúst, és így továb....


Hát az a gyógyszer nagyon izgat benneteket... :D

Atarax 25 mg filmtabletta


Ez a jutifalat meg amiről szó volt EREDETILEG, pedigree biscrook.

Pedig ez volt az egyetlen amit megevett. És nem akarom mindig sonkaszalámival meg kolbásszal jutalmazni. Úgyhogy kutathatom föl megint a várost...

2013. okt. 30. 17:41
 10/29 A kérdező kommentje:
Igen, én is gondoltam arra, hogy elajándékozom, de nem akarom, hogy annak a másik kutyának rossz legyen miattam, mert tőlem kapta a sz*r jutifalatot. Ha nem szólok a gazdának, akkor olyan mint ha hülyének nézném, ha meg szólok, akkor úgy se fogadná el...
2013. okt. 30. 17:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!