Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beagle kutya teljes lefárasztás?

Beagle kutya teljes lefárasztás?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy beagle 9 hónapos kutyánk. Az a baj vele hogy egyszerűen nincs elfáradva; én jobban elfáradok, mint ő futkározásban, labdázásban, focizásban, sétálásban. De amikor játszok vele elfárad (délután). És utána elmegy aludni, és ha felébred újra elkezd rosszalkodni: kihozza a takaróját a házából, rácsál !mindent! am elé kerül, legyen az fa, vas, műanyag, ruha, (ugat kisebb probléma) ezeket persze reggelenként csinálja amikor nem vagyunk otthon, és unatkozik. Fontos!: Kertesházban, kinti kutya. Tudtok-e olyan lefárasztó módszert ami tartósan lefárasztja? reggel?

Bocsánat, hogy ilyen hosszú lett.



2013. okt. 30. 20:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem egy 2 éves beaglem van . Én sem tudom lefárasztani.Mi is kint tartjuk és igen még télen is,nincsen tőle semmi baja.Mi nem jártunk vele suliba, de így is elég okos. Ha sétáltatáskor elengedem akkor biztos h akkor láttam utoljára.Van egy más fajta kutyánk is és ha azzal együtt engedjük ki a kenelből, akkor elégé elfárad és utána nincs vele gond.A játszástól nekem soha nem fárad el bármennyit is játszok vele.(élvezi ezért nem fogja abbahagyni)
2013. okt. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az én beagle szukám 2 éves, és kis játékos, mindennap visszük sétálni, és játszunk vele, de szerintem elég sokat alszik is, általában akkor, amikor már jól teleette magát. :)
2013. nov. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Mi úgy fárasszuk el a kutyánkat hogy: dobáljuk neki a labdát és ő meg vissza hozza. Szerintem érdemes két kutyát tartani mert ők egymással sokat játszanak nekünk is két kutya van és nagyon jól elvannak és sokat foglalkoznak egymással nekünk ez a módszerünk :) .
2014. febr. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Mi úgy fárasszuk el a kutyánkat hogy: dobáljuk neki a labdát és ő meg vissza hozza. Szerintem érdemes két kutyát tartani mert ők egymással sokat játszanak nekünk is két kutya van és nagyon jól elvannak és sokat foglalkoznak egymással, nekünk ez a módszerünk :) .
2014. febr. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
bocsi véletlen volt kétszer elküldtem :D sajnálom !
2014. febr. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!