Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan kutya amelyiknek az...

Van olyan kutya amelyiknek az anyja egy boxer, rotweiler keverék az apja meg amerikai bulldog és pittbull terrier keverék?

Figyelt kérdés
2009. nov. 14. 16:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Ha ezek véletlenül összekerülnek akkor persze. Nme is értem a kérdést.
2009. nov. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
énse értem..
2009. nov. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy van. De én sem értem mi a kérdés.
2009. nov. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés értelmetelen, olyan mintha azt kérdeznéd hogy van e olyan hogy kék az ég, és egyszerre a fű zöld! Összezavarsz, komolyan!
2009. nov. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Van olyan autó amelyik piros, fekete bőrülésekkel és 5 üléses nagy csomagtartóval?
2009. nov. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
Ilyet szeretnél? Vagy láttál valahol? Nem tudom elképzelni, de biztos szép kutyus lenne. :) Amerikában nagyon divatos most a direkt keverék kutya. Lehet, hogy ilyet csak akkor tudsz szerezni ha magad összepároztatod őket.
2009. nov. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%

off


Azért ötleteket ne adjunk, ha egy mód van rá.

2009. nov. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
persze ilyen van ugyanolyan mintha két fajtatisztát párztatnál össze.
2009. nov. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Biztos volt már ilyen a történelemben de én sem értem mi a kérdés célja:D
2009. nov. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyébként is, a legtöbb ma ismert fajtiszta kutyát valamilyen keveredéssel/keveredésekkel alkotta meg az ember! Vagy valamilyen génhibával rendelkezett, az ember látta hogy ez neki jó, és azt továbbpároztatva alkotta meg a ma ismert egérkutyaszerű életképtelen fajtákat! De pl. ez a 4 fajta is amiről a kérdező írt életképtelen lenne a vadonban! Szinte bármelyik más kutyát széttépnének ha arra kerülne sor, de a zsákmány után nem tudnának futni! De ez nem feltétlenül baj, mi etetjük őket, ők megvédenek minket! Mint az embereknél! Nem modern körülmények között a nehezebb alkatu emberek csapnivaló vadászok lennének, de aki jó vadász megosztaná vele az élelmet, hiszen ha valaki el akarná venni tőle ő lesz az aki ezt meg akadályozná! De egy csivava mi hasznunkra lenne, azt nem tudom!
2009. nov. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!