Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ciki hogy fiú...

Szerintetek ciki hogy fiú vagyok és francia bulldogot szeretnék? 12/F

Figyelt kérdés
mert ha kapnék (nembiztos) nem esne jól hogyha piszkálnának hogy nem egy német juhászom van vagy argentín dog vagy hasonló nagy termetű kutyák

2013. okt. 30. 20:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Már miért lenne ciki? Kit érdekel mások mit gondolnak? Neked ez tetszik és kész. Nincs menő, meg nem menő kutya. Ha valaki beszól akkor tojd le. Láttam már pasikat csivavát sétáltatni, meg olyat is aki nagy büszkén mesélte mennyit tanult a yorki kutyusa, meg milyen gyors, stb. Amúgy nagyon cuki kutyusok a bulldogok, biztosan sok örömöd lesz benne! :)
2013. okt. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%

Ez még csak a te korodban lényeges...Páromnak yorkija van (185 cm 85kg izmos férfi 26 éves) nekem am.staffom van,és nő vagyok ...


Nem ez a lényeg..

2013. okt. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
:) ment a zöldkéz
2013. okt. 30. 21:02
 4/15 anonim válasza:
77%
mért lenne gáz? én lány létemre a pitbullokért és a nagyobb testű kutyákért vagyok oda és nem a lábtörlőkért(már bocsánat, de vannak kimondottan ronda, kis méretű keverék kutyák)
2013. okt. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
igen a mi sulinkban is van egy lány aki a pitbullokért van oda meg a barátaimnak is beagelja meg német juhásza van de most hogy így bíztattatok nem érzem cikinek ha majd meg kapnám a francia bulldogot sőt büszke is lennék rá
2013. okt. 30. 21:16
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

a normális csajok jobban szeretik az olyan srácokat, akinek azért van kutyája, mert szereti, és nem azért vett egy pitbullt, hogy farokhosszabbítónak használja.


de remélem nem szaporítótól veszed majd.

2013. okt. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még az is büszkeséggel tölthet el ha szépen neveled, esetleg eljársz vele kutyasuliba: akkor majd olyan trükköket tanul, hogy csak ámulni fognak a barátaid! Ha már tud egy-két dolgot akkor nyugodtan sétáltathattok közösen is a kutyás ismerőseiddel, az meg tök mindegy milyen fajta ha okos, engedelmes, és jó kutya! :)
2013. okt. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz, ha neked ez a fajta tetszik. Amúgy meg nem is lányos fajta szerintem, nem ugrana be rögtön, hogy lány a gazdája, szóval emiatt nem kell aggódnod.
2013. okt. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem rendkívüli,nem is lányos kutya,szerintem,hiszen zömök és ronda.Spanyolban nagy kigyúrt fazonok korzóztak mini kutyákkal a kezükben.Szóval semmi gond ezzel.
2013. okt. 31. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Én szoktam látni egy férfit a Kálvin tér környékén, aki konkrétan 2 csivavát és 1 yorkit sétáltat egyszerre. Gondolom a barátnője kutyája, de lehet hogy tényleg az övé. Egyáltalán nem tartom cikinek.
2013. okt. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!