Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S:O:S?! Eltűnt a kutyám!?

S:O:S?! Eltűnt a kutyám!?

Figyelt kérdés
Kérlek ha tudsz segíts.... eltűnt ma kb 12-13 óra között csivava fehér alapon barn a(öklömnyi)foltos kutyám, nagyon szeretem nagyon hiányzik és nagyon szeretném visszakapni, soroksárról a kör utcából tűnt el,szóltam a rendőrségnek minden szomszédbnak és minden embernek aki szembe jött velem, az állatorvosi rendelőkbven leadtam a chip számát és egyéb adatait még az állatmenhelyeeket sőtmég begy rádiót is felhívtam,nagyonaggódom főleg a hideg miatt nem szeretném ha bármi baja lenne ! szerintetekmekkotra az esélye hogy valaki befogta ésmost így a hidegben,meleg ágyban alszik,?

2013. okt. 31. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:

olvasgasd a kutyás hirdetéseket, esetleg adj fel hirdetést, Te is, hogy a becsületes megtaláló jutalmat kap.

(erre harapni szoktak, akiket a gyors pénzszerzés motivált, mikor befogták a kutyust.)

de lehet, hogy vmelyik korcsmában, bocs! italmérésben, egy félliter borért, vagy egy feles kisüstiért már "gazdát" is cserélt.

a chip jó ha van, de ha eltávolítják belőle és újat kap, elképzelhető, hogy soha az életben nem kapod vissza.

(a nyakörvében, nem volt elérhetőség, telefonszám, cím stb. ahová értesítést adhat pl. egy becsületes befogadó?)

2013. okt. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Milyen körülmények között tűnt el?


Zárt kertből,ahonnan nem tudott egyedül kimászni?Felügyelet alatt volt?


Nem akarlak ijesztgetni,de sok helyen lopják a mai "divat" kutyákat,szaporítási céllal és eszük ágába sincs visszaadni.Másik céluk,hogy a gazda visszavásárolhatja,borsos összegért a kutyáját.


Ha az udvarból tűnt el,és egyedül volt...akkor meg sajnos elég felelőtlenek voltatok,egy csivavát nem hagyunk egyedül az udvarban,egy nagyobb ragadozómadár is elviheti (ez nem vicc sajnos).

2013. okt. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj, szerintem egy kis csivavát azért nagy eséllyel fogadnak be. Ráadásul ha ennyi helyre beszóltál, meg ennyi embert értesítettél, és chipje is van, szerintem nagy rá az esély, hogy visszakapd!


Egyébként meg tudlak érteni, mert én is eleve imádom az állatokat, plusz nekem is van egy pici csivavám (szintén fehér, barna foltokkal, de már vagy egy éve megvan:)), és imádom Őt, szóval nagyon nagyon szurkolok Neked, hogy visszakapd !!!!!! :) És addig is kitartás!

2013. okt. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyomtass ki pár sort a kutyádról és ragaszgasd ki a környéketeken, legjobb lenne, ha jutalmat is ígérnétek a megtalálónak (összeget ne írjatok, aztán majd odaadtok egy 5 vagy 10 ezret, aztán jólvan) most pedig indulj és járd körbe a helyeket, ahol a kutyáddal sétáni-játszani szoktál, ne otthon parázz, hanem keresd szegényt.
2013. okt. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát igen, sajnos jó esély van rá az ilyen kistermetű kutyáknál, hogy egy nagyobb állat vacsorájaként végzik.

Hogyan tűnt el?

2013. okt. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen kutyám. Rendkívül jól tájékozódó képességű okos állatok baromi jó memóriával. Komolyan csak néztem mikor volt. 9 évig élt a drága. Figyeld a ház, vagy lakás bejáratát, kapuját, biztos vagyok benne, hogy vissza fog menni. Enyém is csinált olyat, hogy kíváncsiságból elszaladt, nem tudtam utolérni, hagytam is majd visszajön alapon, aztán így is lett.
2013. okt. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van esėlyed,az ilyen kutyát,ha tudják,befogják,de esélyes,hogy nem fogják visszaadni.A regisztrációs lapjára vezettesd rá,hogy elveszett,keresik.Facebookon kell osztani telefonnal,pontos dátummal,hellyel,fényképpel,hatékony.A gazditkeresek.hu elveszett rovatába teheted fel,a környéket plakátold és jutalmat is kīnálj a megtalálónak.Igy nagy esêllyel meg lesz.
2013. nov. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget, már nyomáera bukkantam vagyis tudomk hogy kinél van csak nem tudom a tel.számát és nem tudom hogy hol lakik csak annyit tudok hogy holdolgozik és hogy hétfőn ott lesz, persze jobban örülnék ha hamarabb visszakaphatnám!
2013. nov. 1. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!