Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem zavarja a "gazdit",...

Miért nem zavarja a "gazdit", kutyája egész éjjeli csaholása?

Figyelt kérdés
Ahol régebben laktunk,szinte minden háznál volt kutya.A szomszédban 2 tacskó is.A tacskó veszettül tud csaholni,szinte megállás nélkül,éjjel nappal.Nem voltak süketek a szomszédék,nem értem hogy tudtak aludni? egyszer ki nem jöttek csitítani ezeket a dögököt.Azóta utálom a kistestű bestiákot,nem csak a tacskókat!
2013. okt. 31. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Hozzászokik az ember.
2013. okt. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én speciel imádom a kutyaugatást, nincs is rosszabb a síri csendnél
2013. okt. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én is tapasztalok ilyet. Nyáron, nyitott ablaknál, éjjel, órákig... A gazdi meg az egész pereputtyal vígan alszik. A párom úgy fogott vissza, hogy éjjel 3-kor ne menjek át becsengetni.
2013. okt. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2-es, azért ha a hálószobádtól csak egy utcaszélességnyire ugat egy borzalmas visongó hangú kutya, 3 órán keresztül, szünet nélkül, te meg fél hatkor kelnél, és még 3-kor nem aludtál semmit, akkor nem tudom, mennyire imádnád. tök más, ha időnként ugat itt-ott egy, meg ha a semmit ugatja egy gyogyós kutya és sehogysem akar berekedni
2013. okt. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom,nálunk az egyik azért üvölt,mert a gazda süket,a másik,mert a gazdit nem zavarja.A saját kutyám ugatása nem zavarna,de leállítom,mert van olyan idegen kutya aki miatt sokszor nem alszom,így magamból kiindulva én sem hagyom,hogy mást zavarjon az enyém.Ez amúgy komoly probléma,aki leszarja ,kívánom,hogy két éven keresztül ébredjen fel három négy alkalommal éjjszaka,aztán megvitatnám vele újra ezt a problémát.
2013. nov. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem minden érintett embert zavar ha képtelen jól kialudni magát,mert ugye valakinek a "kedvenc kutyusa" nem hagyja.Persze szólni nem mernek,mert általában a kutyatartók-úgy mint a dohányzók-többnyire agresszív emberek,és ők aztán nem ismerik el a másik ember igazát!
2013. nov. 1. 13:07
 7/8 anonim ***** válasza:

egy kutyatartó mióta agresszív????

ha a te szeretteted vagy gyerekedet akarná valaki bántani, akkor mit tennél? te is védenéd, nem? de...

2013. nov. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan azért nem szólnak,mert felesleges.Ma kevés ember van tekintettel a másikra és ez nem csak kutyákkal kapcsolatban igaz.Szép szóval szinte semmi sem megy az ember,tapasztalom.
2013. nov. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!