Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen kutyám legyen?

Szerintetek milyen kutyám legyen?

Figyelt kérdés
Egy közepes vagy kistermetű,közepes vagy kis mozgásigényű kutya kéne nekem egy elég kicsi lakásba.Szerintetek milyen fajta legyen?
2013. nov. 1. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Lakásba én kis energiájú kutyust ajánlok. A nagy mozgásigényű kutyusok (lehet kicsi vagy éppen nagy, ez nem mérettől függ) megbolondulnak a bezártságtól.

Emellett egy unatkozó kutya....szépen átrendezheti a lakásod:)) Sokat kell vele foglalkozni, levinni megmozgatni, kifárasztani, játszani vele...nap mint nap!!!

2013. nov. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs semmi elképzelésed,akkor menj be egy menhelyre.Add elő,milyen kutyát szeretnél,és valószínű tudnak neked olyat mutatni.


Mennyi időd lenne rá?

Lakásba csak kis vagy közepes energiaszintűt ajánlanék.

2013. nov. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1-es vagyok:) Igen, a menhely is remek ötlet, nekem is onnan vannak a kutyáim, nem is értem miért nem írtam...:((

Bocsi a kutyusok nevében is....

2013. nov. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet szó a menhelyről,csak attól azért óckodok egy kicsit mert ha nem tudják megmondani mekkora lesz a magassága meg nem tudják a mozgásigényét akkor lehet belőle baj.
2013. nov. 1. 10:56
 5/6 Bino ***** válasza:

A menhellyel az a legnagyobb gond, hogy ott sosem lehet tudni, hogy az adott kutya mekkora lesz, és milyen nagy a mozgásigénye (természetesen most kölykökről beszélek). A felnőttel meg az a baj, hogy megvannak a saját "szokásai", mint minden embernek.


A becsapós kutyákat nem ajánlom, ilyen pl. a csivava, a yorkie, a

westie, tacskó (mindig van kivétel).


Talán amit neked ajánlanék az a si-cu (nem jut eszembe, hogy kell írni) barátnőméknél hasonlóak a körülmények, és nekik ez a fajta láthatóan bevált.

2013. nov. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz a menhelyből baj. A kutya mancsából meg lehet állapítani, hogy körülbelül mekkora lesz :) Egyébként ha nem menhely, akkor: francia bulldog, mopsz. Most hirtelen ezek jutnak eszembe. Ők inkább pihiznek mint futnak :)
2013. nov. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!