Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen felszerelések kellenek?

Milyen felszerelések kellenek?

Figyelt kérdés
Sehol sem találtam ehhez elégséges leírást csak annyit hogy leírták:kefe,sampon,kaja,ágy,tálka azt ennyi.Ennél ha valaki részletesebb leírást tud adni a külömböző bevált vitaminokra kitérően annak nagyon,de nagyon hálás lennék.Talán Cavalier king charles spánielem lesz,de nem biztos,tehát akinek más fajtájú kutyája van az is leírhatja,sőt!
2013. nov. 1. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ha jó a táp, vitamin nem kell :)


még ugye nyakörv, póráz, biléta (ebből nem árt egy igényesebb kiadás, ami tartós, pl. red dingo, előtte elfogyasztottunk vagy 10et, mert mind berozsdált).


pórázból ne flexit vegyél, hanem rendeset, azzal lehet megtanítani sétálni.


szájkosár is kell mutatóba a tömegközlekedésre.


szerezz be élősködők elleni túzfalat (lehetnek cseppek, pl. advantix, vagy nyakörv, mint a kiltix).


hümm. ha még eszembejut valami, szólok. szerintem nem árt egy láthatósági mellény sem, vagy nyakörv, ami visszaveri a fényt alkonyat után.

2013. nov. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
BARF étrenddel fogom etetni és ezért korrigálni kell valami vitaminnal
2013. nov. 1. 13:08
 3/7 anonim ***** válasza:
azthittem, hogy a barf olyan űberkirály, hogy nem kell mellé semmi.
2013. nov. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát ,,űberkirály" csak mivel a tápokba belenyomják a vitaminokat(a gabonával és színezékkel együtt) a húsban meg csak egyesek vannak meg ezért kell.Valahogy így olvastam
2013. nov. 1. 13:14
 5/7 anonim ***** válasza:
nemtudom, én gabonamentes, szinezékmentes táppal etetem a blökimet. de a barfnak nem az a lényege, hogy azt eszi, mintha vadon élne? tehát akkor mindent meg kell kapnia, nem?
2013. nov. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
meg hát barfnál ugyanúgy eszik zöldséget, meg gyümit is, nem?
2013. nov. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De.Kicsit tájékozatlan vagyok még ebben még olvasok róla,úgyhogy bocsi.De valahol azt olvastam hogy kell még hozzá pár vitamin.
2013. nov. 1. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!