Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Borogathatom a kutyám emlőjét...

Borogathatom a kutyám emlőjét műtét után?

Figyelt kérdés

Halottak napja van, ezért nem szívesen hivogatom a dokinkat, kedden műtötték a blökit, és eléggé be van neki duzzadva az emlője, ami egy természetes folyamat. csakhát szegénykém folyton liheg a fájdalomtól, mérem a lázát, az sosincs neki, a heget kezelem betadinnal.


éjjel viszont már nem bírtam a lihegést és odatettem egy pici vizesruhát, és a kutyáról egy szikla esett le, úgy megkönnyebbült. abbahagyta a lihegést, és végre igazán, mélyen aludt.


kérdés csak, hogy magának a hegnek nem ártok ezzel?:/ a nedvesrongyot úgy készítettem elő, hogy hígított betadinos vízzel nedvesítettem, tehát lefertőtlenítettem. próbálom úgy tenni, hogy a heghez ne érjen, de ficereg, és előbb utóbb a heghez is hozzáér a rongy.


2013. nov. 1. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
vemhesen lett ivartalanitva ? ha borogatod, azzal nem ártasz, csak óvatosan, nehogy feláztasd a sebet.
2013. nov. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem, sosem volt vemhes, de emlőműtéte volt! az ivartalanítás csak mellékes, azt azért csináltuk, hogy ha már ugyis altatva van, akkor legyen ivartalanítva is. de levágtak egy cickót, és lentebbhúzták az emlősor felét.
2013. nov. 1. 15:05
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ!
2013. nov. 1. 15:05
 4/5 Akiteki ***** válasza:
Én nem áztatnám a friss sebet, inkább becsomagolnék törölközőbe egy zacskót, amibe jégkockát teszek. Így száraz marad a seb és hűsíti is.
2013. nov. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia!

közben sajnos ez lett az új kérdésem: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__5012845-ez-no..

2013. nov. 3. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!