Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám biztatni/bátorít...

Hogyan tudnám biztatni/bátorítani?

Figyelt kérdés

Tegnap hoztunk haza egy kiskutyát, aki egy labrador keverék. Elég félős, visszahúzódó, megadó.

Tudom, még új neki minden, és nem is várom el, hogy azonnal beilleszkedjen. Pont ezért írtam ki ezt a kérdést, hogy mivel tudnám egy kicsit biztatni, bátorítani? Elég "leszarlak" típus eddig. A dícséret, jutifali megy ezerrel.


2013. nov. 1. 21:35
 1/2 sippara ***** válasza:
Mennyi idős? Mondjuk kortól függetlenül szüksége lesz pár napra, amíg megszokja az új környezetet, addig tessék békén hagyni és várni, hogy ő nyisson felétek - az ilyen próbálkozásokat viszont természetesen lehet és kell is jutalmazni.
2013. nov. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
4 hónapos és szuka. Most voltunk lent sétálni, és egy bullterrierrel elég nagy szája volt, úgy megugatta, hogy csak lestem. Utána már rég látni sem lehetett sem őket, de még puffogott magában:D Tehát kitudja ő nyitni a száját.
2013. nov. 1. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!