Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A cavalier king charles...

A cavalier king charles spániel büdös?

Figyelt kérdés
A spánielek úgy hallottam büdösek.Ez igaz?Akinek van cavaliere vagy spániele az nagyon megköszönném ha írna.
2013. nov. 1. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem büdös. Persze, ha normálisan van tartva és rendesen etetve...
2013. nov. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rgyáltalán nem büdösek a spánielek! Nem tudom hol hallottad de ez egy nagy butaság! Nekem is spánielem van és néha bejön a házba de egyáltalán nincs szaga
2013. nov. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem büdös. Persze, ha normálisan van tartva és rendesen etetve...
2013. nov. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rgyáltalán nem büdösek a spánielek! Nem tudom hol hallottad de ez egy nagy butaság! Nekem is spánielem van és néha bejön a házba de egyáltalán nincs szaga
2013. nov. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Cavalierek amúgy se tipikus spánielek,de spánielek se büdösek. Nekem hihetsz kutyakozmetikus vagyok,legtöbb kutya nem frissen fürödve jön hozzám,és nincs különösebb szaguk egy átlagosan tartott spánielnek mint más kutyának.

Onnét eredhet ez a hiedelem hogy sok spánielfajtát vadászatra használtak régen,róluk el tudom képzelni hogy belefetrengtek mindenbe ösztönösen hogy elnyomják a természetes szagukat.

Cavalierek gyönyörűek egyszerűen és rettentő okos kutyák,számomra egyik legszebb fajta kutya.

2013. nov. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!:)

akkor emiatt nem aggódom!:)

2013. nov. 2. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!