Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok ajánlani nagyon jó...

Tudnátok ajánlani nagyon jó állatorvost a 3. kerületben vagy vonzáskörzetében?

Figyelt kérdés

2013. nov. 1. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Az Óbudai Állatorvosi Rendelőbe járunk dr. Schalkház Istvánhoz, a San Marco utcába. Nagyon meg vagyunk vele elégedve. A másik ott rendelő dokiról nem hallottam jókat.
2013. nov. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 sippara ***** válasza:
Család utcai állatklinika, Dr. Varga József. Jártunk már pár dokihoz a környéken, de minden tekintetben őt találtuk a legjobbnak - akármikor elérhető, bármivel zaklathatom mobilon (elég parás vagyok) és ha vészhelyzettel hívom fel, még nem volt olyan alkalom, hogy ne ajánlotta volna fel,hogy eljön értünk kocsival. Persze az ilyen minőségű, gyakorlatilag 24 órás szolgáltatásnak az árát is elkérik, de Józsi ott próbál engedni az árból, ahol tud, és számukra nincs karácsony, nincs húsvét, nincs szilveszter, nincs hétvége, nincs éjszaka. Állatszeretet és hozzáértés van, az viszont korlátlanul :)
2013. nov. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Dr. Sükösd László ***** válasza:
Dr. Varga József, Család u.-i rendelő
2013. nov. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. nov. 4. 14:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom, Dr. Varga József...Nem egyszer ültem a rendelőjében éjjel 2-3-ig...
2013. nov. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!