Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gerincfestés után mire számíth...

Gerincfestés után mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Jövő héten viszem a kutyát vizsgálatra.de csak estére kaptam időpontot(du. 6ra)

másnap viszont délelöttös leszek.

az altatástól nem is tartok.de nem lesznek fájdalmai?

mármint maga a festékanyagnak is van egy mennyisége.ha ez bekerül a gerincbe,a nyomáskülönbségtől nem fog neki fájni a háta?

szívem szerint itthon maradnék vele,de nem tudok...jobban szeretek én magam figyelni rá.

illetve mennyi ideig tart amíg megfestik és kielemzik?


2013. nov. 1. 23:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, reggelre teljesen jól lesz. Nekünk kontrasztanyagos koponya MR volt, reggelre minden rendben volt, csak este volt szarul. Maga vizsgálat, ha CT akkor kb. 15 perc, az MR azért lassabb, altatással, ébredéssel számolj rá egy órát legalább. Ha valami nagyon egyértelmű gáz van, azt szóban fogja tudni mondani a doki már ott, akkor. Ha meg nem, akkor másnapra, legkésőbb harmadnapra megkapod a leleteket, amiben lesz már javaslat kezelésre, vagy további vizsgálatra is.
2013. nov. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

ahova én viszem,sem ct ,sem mri nincs.

csak sima gerincfestés ,és azt nézik röntgennel,gondolom.

bízom benne hogy azonnal kiértékelik,remélem semmi komoly elváltozást nem látnak... :(

2013. nov. 3. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!