Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minek az ilyennek kutya?

Minek az ilyennek kutya?

Figyelt kérdés
A szomszéd házban lakik egy olyan dagadt nő, hogy bejárónő kéne neki, hogy felhúzzon egy zoknit. Egy szobás házban élnek 3 gyerek két felnőtt ill. 3 kutya... A múltkor észrevettem, hogy a gyerek mikor a kutya ki akart menni a fűre hangosan ordított hogy mit nem értesz azon, hogy nem??? Utána ráütött egyet a fejére! Egy másik alkalommal meg miközben sétáltatta (kb. fél méter a póráz) újsággal dobálta! Tudom, hogy meg kell nevelni, de ez túlzás! Már csak az a kérdés minek az ilyennek kutya? (furcsa, de nem cigányok)

2013. nov. 2. 00:12
 1/1 anonim ***** válasza:
43%
Figyelj.. Nekem is van kutyám, ha néha oda kap( 3 hónapos) Igenis határozottan és hangosan mondom, hogy NEM!! és ha elfajulna a helyzet, bevadul akkor bizony kap a 2 ujjammal 1-2 taslit oda ahol a bajszocskája van... Igen, nevelni kell. Nos.. nem tudom ők milyen emberek, de szerintem nem ezzel kellene foglalkoznod, lehet néha elvetik a sulykot, de legyen ez az ő dolguk.
2013. nov. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!