Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetek, ha egész éjjel...

Mit tehetek, ha egész éjjel ugat a szomszéd kutya és nem tudok tőle aludni?

Figyelt kérdés

Bezárom jól az összes ablakot,viaszos füldugót használok,a fejemet két párna közé rakom,de így is hallom.

A kutyának olyan erős és mély hangja van,hogy csak na.

Már este 8kor lefekszem ,hogy4 kor amikor elkezd ugatni legalább addig tudjak aludni. Egy hete már rákezdett a 10-3ig ugatásra,de folyton ugat (amit nem tudom ,hogy bírja) és vonyít is néha közben.

Mit tegyek ? Menjek át hozzájuk? 16 éves vagyok.Vigyem el sétálni? Igazából nem a kutyára haragszom,mert szerintem sosem foglalkoznak vele,a gazda a kutyája fajtáját és igényeit nem ismerő ember...


Mit tegyek?


Ez a fajta kutya tényleg nem családi kiskertbe való..


2013. nov. 2. 08:23
 1/3 A kérdező kommentje:

És én félek szólni,mert gondolom a többi szomszédot is zavarja ...

Ha meg valaki megmérgezi (amit nagyon nem szeretnék) akkor egyből én jutnék az eszébe..

ÉS nekem is van egy kinti kutyám,és félek hogy megmérgezné őt..

2013. nov. 2. 08:24
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem a te dolgod megsétáltatni. Igazából az lenne a legcélszerűbb, ha átmennél és udvariasan vázolnád a problémát. Biztos a saját gazdáit is zavarja az ugatás, arról nem beszélve, hogy így a kutya teljesen alkalmatlan házőrzésre, mert ha mindig ugat, akkor úgyse figyel rá senki. Szóval menj csak át és legyél határozott, de kulturált.
2013. nov. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos nincsenek jó tapasztalataim.Én egyszer szóltam a szomszédnak,mert akkor már negyedik órája nyomta a kutya,és ébresztő óra sem kellett,mert hajnalban mindig bekapcsolt.Szerintük okkal ugat a kutya nincs ezzel semmi gond.Persze az unalom is egy ok,de nyilván ezt nem mondtam nekik.A másik kutya egész nap ugatott,de csak akkor készültem ki,amikor éjszaka is rákezdett,kisebb szünetekkel.Ott meg süket volt a tulaj,és szerinte a macskákat ugatta.Az sem volt normális,mer leült és órákat nyomta monotonon.Szóval nincs értelme szólni,ha a tulajt nem zavarja,nem érdekli az sem,ha emiatt más szív.Még átlagos gazdákra is ez a jellemző.
2013. nov. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!