Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Láthatóság így megoldott lenne?

Láthatóság így megoldott lenne?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintetek ez a hám alkalmas lenne arra, hogy este, vagy sötédéskor láthatóbb legyen a kutyám a parkban pl, ahol elengedem? Nem vaksötét van, de a világítás gyenge, a kutya pedig fekete. :D

Néztem, hogy oldaltáskák is vannak hozzá, ami plusszban jó, ha kicsit lefárasztja.

Nincs kedvem ilyen világítós nyakörvekkel szerencsétlenkedni, ez a termék viszont jónak tűnik neonban. Tapasztalatok esetleg?



2013. nov. 2. 08:44
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

Netről rendelem meg, bízom benne, jó lesz a méret.

Tudtok esetleg olyan Fressnapf áruházat Budapesten, ahol ez a márkájú hám viszonylag nagy választékban megtalálható?

Egyéb kiegészítők is érdekelnének, pl kaucsuk, illetve gumírozott póráz... Az összes nylon cuccunk már tiszta kosz és szakadás, szívesen vennék inkább pár minőségibb holmit.

2013. nov. 2. 08:48
 2/25 anonim ***** válasza:
A Fressnapfban van direkt láthatósági mellény, fényvisszaverő csíkokkal, pont olyan anyagból, mint az embereké, én azt nagyon tudom ajánlani.
2013. nov. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

De nem az volt a kérdés. Hanem hogy ez a hám jó e erre a célra, plusz fárasztásra. Nem érdekelnek gagyi dolgok xy láthatóségi mellények.

Trixi és egyéb pórázokat használtam eddig, mind szétmegy, elrongyolódik nagyon hamar. Ha esik az eső, szétázik, nem ereszthetem le a földre, mert tiszta dzsuva lesz, és nem lehet rendesen kimosni sem.


Most rászántam magam, hogy beszerzek olyan dolgokat, amik tényleg ott vannak minőségben, ártól függetlenül.

2013. nov. 2. 08:57
 4/25 A kérdező kommentje:

Akármilyen hámot, kutyahátizsákot sem vennék, főleg ha pár használat után azt látom, hogy ütöttkopott, eldeformálódott, kiszöszölődött stb. :D

Lehet szőrszálhasogatásnak hangzik, de tényleg unom már a gagyi dolgokat. Inkább veszek egy két holmit drágábban, de azok tartsák magukat, minden körülmények között.


Ezért légyszi ne adjatok tanácsot más termékről, hanem a linkkel kapcsolatban kérném a válaszokat.

2013. nov. 2. 09:00
 5/25 Valletta ***** válasza:
Szerintem azért meresztened kell a szemed, hogy lásd benne a kutyát, tekintve, hogy fényvisszaverő, tehát ha nincs fény. vagy árnyékos helyen, sötétben van a kutya, nem világít. Én sem szeretem a világítós nyakörveket, de nekem ez pl. tetszik: [link]
2013. nov. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

És kipróbáltad? Néztem én is, de nem vagyok biztos benne, hogy egy hétnél többet kibír.


amúgy

http://www.youtube.com/watch?v=mfFSBH4LNgk

2.27 nél látható ez a szín a kutyán. És a hátizsákok is jónak tűnnek, a videó végén.

2013. nov. 2. 09:07
 7/25 A kérdező kommentje:
Nincs teljesen sötét, mint írtam, inkább félhomály, gyenge, közepes világítás ott, ahová esténként megyünk. De gyakran előfordult, hogy nem vették őt észre, és megijedtek, voltak kiscsajok akik sikoltoztak. Ezért szeretném kicsit ha kirikítana a környezetből.
2013. nov. 2. 09:13
 8/25 A kérdező kommentje:

[link]


Mondjuk, ezzel kiegészítve már elég tutinak tűnik.

Plusz foszforeszkálós felirat. :)

2013. nov. 2. 09:21
 9/25 Valletta ***** válasza:
Ez a led-es csík jónak tűnik és rámegy a hámra is. A nyakörvvel nincs tapasztalatom, csak rémlett, hogy láttam valahol, mert régebben én is keresgéltem, de végül nem vettem.
2013. nov. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Nekünk lumino nyakörvünk van, elvileg fluoreszkálnia kéne sötétben, de gyakorlatilag totál láthatatlan. Pedig én is azért vettem meg, h ne kelljen 2 nyakörvet rátennem (volt egy világítós nyakörvünk), de sajnos nem vált be ez a nyakörv.

Ha csak fényvisszaverő, szerintem az kevés.

De van egy IDC power hámunk is, ha gondolod megnézem neked este, lámpafénynél, de mondom, szerintem nem lesz jó.

Én most rendeltem egy világítós nyakörvet 1200Ft-ért pk-val együtt, mert persze az előzőt elajándékoztam.

Találtam egy tök jó hámot is, de sajna az én kutyámra kicsi :(

Én ezt a hámot szerettem volna, bár erre meg pakolni nem tudsz...

[link]

2013. nov. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!