Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Adjak a kölyök bullmasztiffnak...

Adjak a kölyök bullmasztiffnak zöldkagyló kivonatot?

Figyelt kérdés
Most 4 hónapos a kutyus, Select Gold Junior Maxi tápot kap, van aki azt mondjak mégis adjak neki és úgy oovastam és mások is mondják, hogy nem kell. Nem szeretnék felelötlen döntést hozni. Volt már több kutyám de nem bullmasztiff. Köszönöm a segítséget.

2013. nov. 2. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
A táp nem olyan nagyon jó,annyi pénzért van jobb,de zöldkagyló sosem árthat.Nagytestűeknek ajánlatos adni.Én is adok Brit Care táp mellé a staffordunknak.
2013. nov. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tanácsot kértem, hogy melyik a legjobb táp a boltban azt mondták amit ök árulnak az a Select Gold, én is Brit tápot akartam adni neki mint az elözö kutyámnak, de ök nem árulnak. Kicsit dühöngtem, de következönek rendelek neten és azt fog kapni, köszi a választ!:)
2013. nov. 2. 20:52
 3/5 anonim ***** válasza:
viszont én a zöldkagyló kivonatot térdemre szedem és azt tudd nem biztos h a hasa bírja majd..
2013. nov. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom, tudom. De ha valóban kellene neki akkor megpróbálni muszáj.
2013. nov. 2. 21:26
 5/5 Mankesz ***** válasza:
Nagytestű kutyáknak nagyon fontos a vitamin, és ásványianyag pótlás! A junior tápot felejtsd el! Nekem moszkvai őrkutyáim vannak, és egy olyan ember mondta ezt nekem, aki nagyon érti ezeket a dolgokat. A junior táp nagyon megdobja a nagytestű kölykök súlyát, hirtelen növekedésbe kezd, és a csontjaiba nincs ideje lerakódnia az ásványi anyagoknak. Glyco-flex-600 -at vegyél.Ez zöldkagylós. Minden nap 1 szemet adj neki, ne foglalkozz azzal, hogy mi van írva a dobozra! 300 db. van egy dobozban, de így majd egy évig elég, és szépen, lassan beépül a csontozatba.Én jó ideje ezt használom, és a kutyáimnak nagyon bevált. Nem olcsó, mert kb.17 ezer egy doboz, de megéri.
2013. nov. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!