Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Agresszív lett a 3 hónapos...

Agresszív lett a 3 hónapos palotapincsim, mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Fürdetéskor megharap,még nem szobatiszta teljesen ha rászólok,mikor bepiszkít morog,támad. Mitől ilyen? Szeretjük,foglalkozunk vele,mégis már 3x megharapott.

2013. nov. 2. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ezt olvasd el: [link]

és ne hagyd, hogy egy szőrpamacs terrorizáljon

2013. nov. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm,igen hasznos dolgokat foglal magába ez a kis iromány :)

Igyekszem nem hagyni bár tapasztalatom nem igazán van ezen a téren,mindenesetre sokat gondol magáról az uraság :)

2013. nov. 2. 22:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a kutya az úr a háznál... ezen változtatni kell. Amit előttem linkeltek be, az tényleg hasznos. Van egy csomó videó ami a falkavezérséggel és az általános kutyaneveléssel foglalkozik. Nézegess ezeknek utána.


Ja, és egyébként ne hátrálj meg, azzal csak erősíted a kutyában, hogy jól tette, hogy agresszív volt.

2013. nov. 3. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan probléma egy 3 hónapos kölyökkutya "agresszív" viselkedése? Most kapjátok el a grabancát, mert ugyanolyan lesz mint a többi földszintes kutya (tisztelet a kivételnek). Én alaposan elkezdenék rágyúrni a falkavezérségre! Ha nem sikerül, egyszer csak azt veszitek észre, hogy egy törpeterroristával éltek együtt.....
2013. nov. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Hovarju ***** válasza:
100%

Egy 3 hónapos kb.3kg-os kifog rajtatok ???!!!!


Sürgősen kutyaóvoda,kutyaiskola. Leginkább azért, hogy TI megtanuljatok kutyázni.

2013. nov. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem fog ki rajtunk félreértés ne essék,csak humánus mégis határozott fellépést tanúsító tippekre voltam kíváncsi,ami a lehető legjobban és leghamarabb beválik. ;)

Már elkezdtük ezt a "falkavezér játékot",össze van zavarodva de már kezdi érteni hol a helye a családban...viszont innentől kezdve ez már alkalmazásban marad :)

Nem félünk egy 2 kilós kutyától azért,mert hozzáértő és hatásos tippre volt szükségem,viccesek vagytok egyébként :D

Úgy gondolom célravezetőbb érdeklődni ha nem vagyok biztos a dolgomban,mint agyba-főbe terrorizálni egy kiskutyát ahogy azt sokan teszik

2013. nov. 3. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!