Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkshire terrier kiskutyák,...

Yorkshire terrier kiskutyák, de lehet hogy keverékek?

Figyelt kérdés
Yorkshire terrier kiskutyát szeretnék vásárolni, ezért ellátogattam egy tenyésztőhöz. A kiskutyák 3 hetesek múltak, de valamiért nem feketék, a testük igen, de a fejük tetején barnás szőr nő, nem is szürke vagy fekete. Állítólag lesz törzskönyvük. Képem nincs róluk. Lehet hogy színhibásak, vagy keverékek?
2013. nov. 3. 12:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%

Szülőket láttad?

Kennelnevük van?

Szülők törzskönyvét meg tudod nézni?

A szülők örökletes betegségeire irányuló szűréseket megcsinálták?

Meg is mutatják?

Fénymásolatot kéne kérned arról is,meg a törzskönyvről is.


Kiállítási eredmények?

Tenyészszemle eredmény?


Ha voltál náluk,milyen a légkör? A környezet?

Hány kutya van..?


Ezeket vedd végig,ha bármi hibádzik,akkor gáz van.

2013. nov. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%
Ha ÁLLÍTÓLAG lesz törzskönyvük,most felejtsd el az egészet.Tenyésztőnél alap a tk,nem opció,olyan nincs,hogy állítólag.Vegyél máshonnan.
2013. nov. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
lehet tévedek, de az állítólag nálam azt jelenti, hogy a tenyésztő ÁLLÍTJA, tehát MONDJA, hogy lesz törzskönyv.
2013. nov. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen, megvannak neki, 1 szukája van, első alom, külföldre ment fedeztetni, csak én nem értek annyira ehhez, azt mondja a MEOE jelenleg nem törzskönyvez, ezért vagy nem hozom el 8 hetesen a kölyköt, vagy elhozom, és később küldi a törzskönyvet ha megérkezik, törzskönyv nélkül nem adja oda. Engem csak a színük aggaszt.
2013. nov. 3. 12:43
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem az egészségük aggasszon,ne a színük.


Tud mutatni orvosi pecsétes papírokat az örökletes betegségek szűréseiről?


Amit mondott,az amúgy igaz,a MEOE jelenleg nem törzskönyvez.De a kan nevét is elkérhetnéd,törzskönyvének fénymásolatát stb.

2013. nov. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Elkértem, egy német kan, 2 ország championja. egész szép eredményei vannak. yorkinál szinte senki nem szűret, azt tudom, ő patellára leszűrette a kutyáját. ezért csak a szín amiért aggódok. nem úgy van hogy ilyenkor feketének kellene lennie majd ezüstnek, majd csernek? nem rögtön barnának? azért veszek tőlük mert lehet majd egyszer tenyésztésre adom a fejem, de ez még a jövő zenéje, és nem is biztos.
2013. nov. 3. 13:24
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
a kiskutyák feketén születnek, és később kezdenek el világosodni, ami a fejükön látszik először. Kb. ugy néznek ki, mintha lenőne a festék:)))
2013. nov. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen, én is így gondoltam, csak ezeknek alapból barna a fejük, és nem lenőtt.
2013. nov. 3. 13:48
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
melyik kennel ez? helyileg hol van? segíts ebben, hogy segíteni tudjunk.
2013. nov. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kisfenyvesi kennel, debrecen, de még nincs holnapja.
2013. nov. 3. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!