Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül körülbelül egy...

Mennyibe kerül körülbelül egy törzskönyvezett németjuhász? Kiállítási minőségű.

Figyelt kérdés
és kiállításra tényleg csak azt a kutyát érdemes hordani amit tenyészteni akarnak? Mert én nem akarom.

2013. nov. 3. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Hát hobbiból is lehet vinni,de elég költséges hobbija van akkor az embernek :D


Amúgy NJ-oknál már mondanak mindent,én még mindig azon a véleményen vagyok,hogy egy show vonalú kutyát 100 ezer alatt nem kap az ember,kiállítási minőségben.

Onnan meg a határ a csillagos ég,minőségtől is függően.

2013. nov. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kiállítási minőségűt lehet vinni kiállításra. Viszont benne lenni az első 3-ban, már nem csak a kutyán múlik. A felvezetés is nagyon sokat számít. Magyarán, a ringdresszúra és az, hogyan akarja magát a kutya mutatni.
2013. nov. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
100 rugó környékén mozog az ára
2013. nov. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim szerint sajnos a kiállításokon már egyre kevésbé számít maga a kutya, inkább fontos az, hogy ki kinek a haverja. Ez persze magánvélemény. Ha nem akarod tenyészteni a kutyát, akkor semmi értelme a kiállításoknak, csak kidobsz egy csomó pénzt nevezési díjakra, kozmetikusra, benzinre stb stb cserébe mit kapsz? Pár színes kokárdát, meg papírt esetleg pár kiló tápot.

Első választású kutyák garanciával, mindennel olyan 150 körül vannak.

2013. nov. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!