Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok Cesar Millan-ről?

Sári13 kérdése:

Mit gondoltok Cesar Millan-ről?

Figyelt kérdés

Ti hogyan fogadnátok ha valaki az utcán az ő módszereét használná?

Azért kérdezem mert ezt a módszert tanulom és érdekelne általában hogyan fogadjátok az ilyet :) Először persze durvának tűnik de több van mögötte :D

aki még tanulgatja Cesar módszerét írjon üzit légyszi :)



2013. nov. 3. 16:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokat tanultam tőle. És nem érdekel, hogy látják az utcán hogy csittegek vagy böködök, az számít csak, hogy a kutyám hallgat rám. Az ő módszerét vegyítem a saját tapasztalataimmal. Bár már minden könyvét kiolvastam és rengeteg videóját láttam, olykor azért nézek meg újra egyet-egyet, mert utána 10 centit növök a magam és a kutyám szemében is. :))
2013. nov. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Az utcán igazából én se törődök az emberekkel:)

csak azért kérdeztem mert egy menhelyre járok, ahol bár kiraktak Cesar-ről szóló szórólapokat de egyáltalán nem úgy kezelik a kutyákat ahogy ő szóval nem akarom hogy kitiltsanak vagy ilyesmi :( szeretem azt a helyet már sok kutyánál elértem fejlődést :)

2013. nov. 3. 17:06
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Különösebben nem szívlelem, ilyen idegesítő showman. Nem vagyok a híve annak, hogy megszállottan ragaszkodjunk egy-egy módszerhez. Én józan ész szerint nevelem a kutyáimat, mindent elolvasok, de senkit nem fogok isteníteni. Soha semmi problémám nem volt. Amúgy nem érdekel más mi szerint neveli a kutyáját.
2013. nov. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Örülnék neki, ha több ember követné a módszerét!


Főleg azt, hogy attól, hogy egy kutya kistestű, még nem kell neki mindent megengedni, ugyanúgy szüksége van fegyelemre.

És azt, hogy laza pórázzal ismertessük össze a kutyákat.


Sétáltatás közben a legtöbbször ez a 2 probléma szokott "szembejönni" velem.

Ha csak ennyi változna, az már óriási fejlődés lenne!

2013. nov. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Érdekes,szórakoztató,de nem nagyon vagyok híve.
2013. nov. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én nem ismerem a módszerét, de a TV műsora tök jó reggel az agyzsibbasztó kereskedelmi tévék helyett. Ha valakinek nem tetszik amit csinálsz, akkor úgyis mondani fogja te meg eldöntöd, hogy érdekel-e vagy sem.


Laza pórázzal ismertessük össze a kutyákat??? Én meg úgy godolom, hogy pórázon nem ismerkedünk!

2013. nov. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%
Sokan tanítottunk a Cesar módszerével hasonlóan, Ő előtte is, csak nem tudtuk, hogy ez az ő módszere.
2013. nov. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Na, olyat meg végképp nem láttam még Cesar műsorában, hogy tanította volna a kutyát. :) Pedig ha tehetem, nézem.
2013. nov. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
53%

"Én meg úgy godolom, hogy pórázon nem ismerkedünk!"


Én meg úgy gondolom, hogy ez kötelező!

Nem ismerheted a másik kutyát, (vagy akár egyiket se, ha nem a tieid) óriási felelőtlenség póráz nélkül ismerkedni.

Lehet az akár egy ideggyenge harcoltatott kutya, lehet félős, antiszociális, aki kimenekülne a helyzetből, lehet bármilyen viselkedészavara, kell a kontroll!


Azért kell laza póráz, hogy amíg nincs szükség beavatkozásra, addig olyan legyen a kutyának, mint ha rajta se lenne.

2013. nov. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%
Ismerkedni csak póráz nélkül! Ha valaki össze akarja ismertetni a kutyáját az enyémmel, az az első, hogy el kell engedje a sajátját. Póráz nélkül sokkal kisebb az esélye az agressziónak és ha mégis balhé lesz, az is jobban kezelhető úgy.
2013. nov. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!