Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Alba volán buszon kutyaszállítás?

Alba volán buszon kutyaszállítás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vegig neztem a honlapjukat de ilyesmit nem talaltam ezert szeretnem a ti segitsegetek kerni.:)

A kutyust szallito boxban vinnem.

Tudom hogy ilyen teren nincs kulonbseg nagykutya es kiskuya kozott.:)

A kutyus pici.:) Tehat ingyen lehetne utaztatni?

Szekesfehervaron lakok sokat jarnek be vele delutan mert ahova most koltozunk ott nem nagyon tudna szaladgalni ezert naponta bekene hoznom a tavakhoz.:)

Ha nem ingyenes akkor mennyibe kerul neki a jegy?

Mindenkinek nagyon szepen koszonom a valaszat.!:)



2013. nov. 3. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A társaság poggyász utaztatásai alatt nézd meg,a kutya poggyásznak számít és km arányos a jegy ára is.Venni kell neki.


Bár vannak olyan sofőrök,akik ilyen boxokba rakott állatokért nem kérnek pénzt.Én a cicámat vittem orvoshoz 1x egy macskahordozóban és a sofőr viccesen csak annyit mondott,hogy ő nem lát állatot,vigyem nyugodtan :)

2013. nov. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul írtam,nem a társaság honlapján kell nézni.

De itt van:


"3. Élő állatok szállítása


A kutya szállításáért az útipoggyász fuvarozására megállapított díjtételeket kell alkalmazni, kivéve a vakvezető, a mozgáskorlátozottakat segítő és rendőrségi kutyát, amelynek szállítása díjtalan. Egyéb élő állat szállítása díjtalan."


[link]


a linkben van az ára!

2013. nov. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

koszonom.:)

mindkettotoknek ment a zold 'lajk'.:)

2013. nov. 3. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!