Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt olyan aki szaporítótól...

Van itt olyan aki szaporítótól vett francia bulldogot?

Figyelt kérdés

2013. nov. 4. 12:37
1 2
 1/17 mantis religiosa ***** válasza:
91%
Esetleg tenyésztőtől?
2013. nov. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%

Egyesnél a pont!

Olyan van e aki tenyésztőtől vett? Mert szaporító annyi van mint a szemét. Tudnék mesélni...

2013. nov. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vettem de itt a faluban van egy szaporító aki franciákat ellet. Van szukája aki süket és vak viszont volt már három alma... milliószor fel volt már jelentve de valahogy mindig megússza ( talán mert a polgármester unoka testvére). Évi 10-15 alom is van nála, mondjuk nem az expresszre árul hanem kamionnal viszik el a kicsiket.
2013. nov. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
direkt írtam szaporítót, h van e esetleg "normális" szaporító vagy reménytelen?
2013. nov. 4. 13:11
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy normális szaporító? Vagy szaporító még akkor is ha jószándékú, esetleg buta, vagy tenyésztő aki odafigyel szűrésekre stb.
2013. nov. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A "normális" szaporító kb olyan, mint egy "rendes" gyilkos, vagy "jó szándékú" tolvaj. Oké, hogy csak gonosztevőket öl, vagy csak gazdagoktól lop, de attól még bűnt követ el... Ha nincs pénzed egy törzskönyves kutyára, kezdj el spórolni. Amennyit havi szinten félreteszel most, annyit később is elvisz a kutya. Ha viszont nincs havi szinten 5-10e forintod, akkor később nagyobb gondod is lehet vele.
2013. nov. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
én nem, rokonom igen. a kutya mindenre allergiás és úgy néz ki, mint egy boston terrier (magas és vékony, pedig kan). meg egy kicsit ideggyenge... de jó olcsó volt.
2013. nov. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
16%
A tenyésztő is szaporító végül is, mivel szaporítja a kutyákat. :) De lehet normális szaporító is, ahogy van rossz tenyésztő is.
2013. nov. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ilyet. Jobban mondva ismertem. Tavaly kellett elaltatni 5 évesen, mert bár még fiatalon kapott speciális tágítócsövet a légcsövébe (légcsőszűkületes volt), már nem használt, szedett gyógyszert, antibiotikumot, stb, szőre már nem volt a gyógyszerektől, és mikor a mája és a veséje is nekiállt leállni a sok gyógyszertől, akkor azt mondták, h jobb lesz neki így, és az orvos, aki kezdettől fogva kezelte is így látta.
2013. nov. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
hát igen én is hallottam már rossz tenyésztőkről is, azért kérdeztem h hátha akad "becsületes" szaporító
2013. nov. 4. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!