Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kistestű kutyát tudtok...

Milyen kistestű kutyát tudtok ami hidegben nem fázik?

Figyelt kérdés
És nem kel a szőrével nagyon sokat foglalkozni?
2013. nov. 4. 18:21
1 2
 1/12 sippara ***** válasza:
76%
Tehát ki lehessen cseszni télre is a kertbe, ne is egyen sokat, meg foglalkozni se kelljen vele sokat? Plüss. Azt bármikor kirakhatod a kertbe, sőt, még enni sem kér.
2013. nov. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Miért fontos, h bírja a hideget? Séták vagy kerti kutya lenne?
2013. nov. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%

A kettő szerintem üti egymást. Ha nem kell a szőrével sokat foglalkozni, akkor rövid szőrű kutya - de az meg fázik a hidegben.

Mi az, hogy nem fázik? Sokan választják azt a megoldást, hogy kabátkákra szoktatják. De tudod, ez nem így megy. Ilyen kutya nincs, mert egy kutya felelősség, és nem arra van, hogy néhanapján megsimogasd, ne kelljen vele foglalkozni, legyen jó és szép, ne fázzon soha, stb,stb... Akkor én is a plüsst tudom ajánlani.

2013. nov. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hááát puli vagy pumi, vagy mudi... de inkább semmilyen
2013. nov. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mondanám a seltiet mert az inkább kinti mint benti kutya (vagy inkább ki-be járós) és a szőrével sincs sok gond (a látszat ellenére) De nagyon család centrikusak és sok foglalkozást igényelnek, boldogtalanok ha ki vannak téve a kertbe és nincs rendszeres interakciójuk a családdal. Nekik feladatra van szükségük, sok játékra, valami sportra, sok új ingerre...
2013. nov. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,és amúgy csak sétára bent lenne...csak azért kérdeztem mert nincs a közelbe kutyaszalon...nem kell azonal felháborodni,ez az oldal arra van hogy kérdéseket tegyünk fel.Üzenném az elsőnek!
2013. nov. 4. 19:36
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Bármilyen kutyára tudsz venni kutyaruhát és akkor nem fázik télen.
2013. nov. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%

német közép spitz.

kistestű, vastag a bundája, és nem igényli a rendszeres kozmetikázást.

2013. nov. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8. nem igényli???

nézd meg ezt a videót, ez szerinted semmi?

http://www.youtube.com/watch?v=mRGh3nCvsck

(tudom hogy pomi van benne, de a közép spitznél is így kell eljárni)

2013. nov. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen szerintem is igényli,de azért köszi a választ te legalább értelmes választ adtál...nem úgy mint egyesek.
2013. nov. 4. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!