Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nem behívható. Csak...

A kutyám nem behívható. Csak így működik. Csinálhatom Így?

Figyelt kérdés
ha ketten vagyunk nincs inger akkor bejön , ha van inger és nem jön általában megindul de ha nem jön elfutok úgy hívom sprintel ezerre leguggolok de nem jön teljesen oda hozzám hogy megtudjam fogni tőlem kb egy karnyújtásra vissza fordul és megy vissza szimatolni. DE!! ha ha azon a ponton ahol kezdene visszafordulni megnyomom a klikkert akkor oda jön. ezt csinálhatom tovább ? ( be van kondicionálva )
2013. nov. 4. 21:27
 1/5 anonim válasza:
A youtubon van egy kutyaduma nevű videósorozat a klikker helyes használatáról...hidd el sokat segít.És mindig egy bizonyos pontnál álj meg és mindig adj neki jutalomfalatot,és hátrálja az ajtó felé,majd kapcsold a hangot,és a kézjelet.:)
2013. nov. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így arra erősítesz rá, hogy elfordul tőled, ne olyankor klikkelj rá.
2013. nov. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és ha akkor klikkelek amikor még jön, de még nem fordul el ? máshogy nem tudom megoldani hogy oda jöjön hozzám. mindig a közelelmbe van de a porázt még távol nem tudnám rá tenni , csak igy tudom rá venni hogy hozzám jöjön , klikkerel.
2013. nov. 4. 21:54
 4/5 sippara ***** válasza:
98%
Ott a hiba, hogy AZÉRT hívod be, hogy rá tudd tenni a pórázt. Még szép, hogy nem megy - én se mennék, te se mennél -, hiszen a behívást összekötötte azzal, hogy vége a mókának, megyünk haza. Többször hívd be, kapjon simit, falatot, aztán engedd vissza játszani, szaladgálni.
2013. nov. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Megnézted a videósorozatot mert abban benne van.:)Na de próbáld meg elérni hogy jöjjön utánad.Próbáld pórázzal aztán talán menni fog de előbb tanítsd meg ülni meg feküdni.Az első voltam:
2013. nov. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!