Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Idegeskednek a...

Mit tegyek? Idegeskednek a szuleim, hogy szokik a kutya, de SEMMIT NEM TESZNEK ELLENE?!

Figyelt kérdés
Szoval szokik a kutyam... Mar ott tartunk, hogy bejovok a hazba es indul.. Nem tudom miert. Ivartalanitva van, falkavezernek erzem magam. (barmi van hallgat ram), minden mukodik meg ott vagyok, de ahogy eltunok bontja szet a keritest es megy. A szuleim is idegeskednek meg igy szeretik ugy szeretik...aha persze csak epp akarmit mondok nekik semmi nem jo. A csirkehalora aztmondjak, hogy azt ugyis szetszedi (mondjuk ez lehet) a lathatatlan kutyakerites szerintuk draga. Hat szerintem ha elutik vagy valami tortenik vele az dragabb lesz es vagy tuleli vagy nem... Most meg van kotve, de en annyira sajnalom, hogy az nem igaz es azon is elgondolkodtam, hogy jobb lenne neki mashol. De annyira imadom, hogy nem birnek megvalni tole. Es annyira rosszul erzem magam miatta, hogy nem birok enni, gorcsol a gyomrom, sirok es nem tudkm mi lesz.. Foglalkozok vele sokat, de egy jo hosszu faraszto seta utan is nekiindul. Mit tegyek? Van otletetek?
2013. nov. 4. 22:36
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem kistestu es nem nagyon szokott bent lenni es nem tudja a rendet. Jo tudom meg lehetne neki tanitani, de az ido es addig kitudja mit kakil/pisil ossze?! Mit szed szet? Hanyszor maszik vbele a levesbe? Stb..

Meg nagyon nem akarjak a szuleim, hogy szobakutya legyen..

2013. nov. 5. 18:23
 12/17 A kérdező kommentje:
Kiprobaltuk a csirkehalot.. A kerites feleig raktam csak, hogy ne tudjon atmaszni rajta. Erre a kutya felmaszott a csirkehalora es a kerites tetejen kibujt a lecek kozott. Tettem fentre is csirkehalot ugy meg az egesz keritest atmaszta. Amugy nem kiskutya.. Sose gondoltam volna, hogy kifer a lecek kozott
2013. nov. 7. 19:14
 13/17 Szilvi & Argos ***** válasza:
A kerítés tetejére érdemes hegesztetni vmi rácsot, ami 45 fokban befele dől...akkor elvileg nem tudnak kimászni
2013. nov. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha ennyit foglalkoznátok vele továbbra is, akkor egy jó hosszú futólánccal semmi baja nem lenne.
2013. nov. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Igen,az utolsónak igaza van.Ennyi foglalkozás mellett,akár hosszú láncon kötve is lehet.Napi 3-4 óra intenzív foglalkozás a legaktívabb kutyának is elég.
2013. nov. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nemtudom.. Szoval hiaba a napi sok foglalkozas, mert ettol fuggetlenul belegondolok, hogy megiscsak ott van lancon napi 20!! Orat:( amugy a lanc futolanc az a vas amin megy a lanc 4 meter meg maga a lanc is. Van meleg olja es mindig friss vize. Osszeszedem a kutyakakit es nagyreszt beton van ott tehat nem a sarba van a kutya. Nem annyira rossz az neki de megis..:/ neki nincs ott internet meg semmi. Felek, hogy igy is unatkozik es konkretan megolondul az unalomtol. Talan masik gazdi kene neki.:(
2013. nov. 9. 15:23
 17/17 A kérdező kommentje:
Az internetet idezojelesen irt. Szoval neki nincs semmi, hogy lekosse magat. Szoktam neki adni csontot amit raghat unalmaba es ennyi
2013. nov. 9. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!