Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fél éves francia bulldog...

Fél éves francia bulldog kutyusomnak adhatok Acana bárányos almás tápot?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert ez ugye felnőtt táp és nem tudok róla, hogy lenne kölyök változata. Szeretném majd ezt adni a kutyusomnak. Várjam meg, amíg 1 éves lesz, vagy nyugodtan adhatom már most is?

Kb. 2 hónapja Purina Pro Plan lazacos rizses tápot kap, de azóta alig eszik belőle, nem szereti.

Mindenképp sensitive vagy baromfimentes tápot szeretnék adni neki, de a többi márka nem volt szimpatikus (ettől függetlenül bármilyen tanácsot szívesen fogadok!)

A válaszokat megköszönöm!



2013. nov. 5. 06:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Acana az nagyon jó táp. Én először juniorral értettem és 1 éves kora után felnőttel :-D acananak is van junior tápja biztos :-D etess azzal egy éves kora után mehet a bárányos :-D
2013. nov. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Lehet, hogy figyelmetlen vagyok, de Acana juniorból eddig még nem találtam baromfimentes sensitive tápot :(
2013. nov. 5. 08:31
 3/4 anonim ***** válasza:
A bárányos almás nem felnőtt táp, hanem minden korban adható. Egy darabig én pacificával etettem az akkor kb 5 hónapos kutyámat, az is csirkementes. Egyébként a puppy meg junior tápot sem mindig jó, túl sok némelyikben a fehérje, túlságosan megnyomhatja a piciket.
2013. nov. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, ebben is van valami. Egyébként a Pacifica-t is nézegettem, az tényleg korhatár nélküli, gondolkodom is rajta. A bárányos almást 1 éves kortól ajánlják, azért is érdeklődtem róla. Még átgondolom, Neked is köszönöm a segítséget!
2013. nov. 5. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!