Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4 hobapos Staffordshire...

4 hobapos Staffordshire terrierem támad, morog. Miért?

Figyelt kérdés
Stafforshire terrier kiskutyammal van a baj. Tegnap elhoztunk egy negy honapos nagyon szep szuka kutyust. Azonnal elvittuk egy nonstopp allatklinikara, chippet kapott, oltasokat mert meg egyse volt neki, es fereghajtot, . Tegnap semmi gond nem volt, am boldognak sem tunt. Most elfoglalt egy sarkot a konyhaban es ha valaki a kozelebe megy azonnal megprobal tamadni, morog, ugat vicsorit. Milehet a problema? Picit rautottem de csak hergelesnek vette. Csak a 3 eves fiamat engedi magahoz, de ot is vedene. Miert?

2013. nov. 5. 10:51
1 2
 1/20 sippara ***** válasza:
88%
Elhoztatok szaporítótól egy kemény kutyát, amihez láthatólag egyáltalán nem értetek, ráadásul egy 3 éves kisgyerek mellé. Miért, és mit vártatok?
2013. nov. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Egy barattal mentunk, ott lattam meg ezt a kutyust egy picike kenelben. Mivel a telkunk ket hektaros ugy ereztem van rajta neki eleg hely. Ott meg nem volt gond, mikor kiengedtek farokcsovalva futkarozott, ossze vissza.nyalt. Sajnaltam volna ott hagyni
2013. nov. 5. 10:58
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Mivel szaporítótól vettétek, ezért elképzelhető hogy ideggyenge, amiből később komoly viselkedési problémák lesznek. Nem tudom milyen körülmények voltak ott ahonnan hoztátok, de nem lehet hogy a felnőttekkel szemben azért viselkedik így mert bántották? Itt most ne a szíjjal verést értsd, de mondjuk ha ott bekakilt-bepisilt, szétszedett valamit (mivel a kiskutyanevelés ezzel jár), kapott 1-1 maflást, most pedig már védekezne. Én a helyedben nem erősítenék erre, szóval szerintem nem kéne ütnöd, mert látod hogy azzal csak hergeled, a kiskutyák meg igen gyorsan nőnek... Érdemes lenne elvinni kutyaoviba, ott tudnak segíteni.
2013. nov. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Rengeteg kutya volt ott, mas mas fajtak picike kenelbem. Mind oltas nelkul. Ora azt mondtak, az elozo alombol maradt meg, nemtudjak mi lessz vele, mert mindenki kicsi kutyat akar es rajtuk maradt. Igy en kifizettem es elhoztam. 4honaposan mehet kutyaoviba?
2013. nov. 5. 11:04
 5/20 sippara ***** válasza:
78%
Három oltással mehet kutyaoviba, de ha így adjátok alá a lovat és nem mertek cselekedni, addigra bőven romlani fog a helyzet. Őt keressétek fel: [link]
2013. nov. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 sippara ***** válasza:
73%
...és ugye azt tudod, hogy akármekkora a telek, az nem fogja kielégíteni a kutyát semmilyen formában? Séta, mozgás, nevelés, tanulás, szocializáció, mindezt rendszeresen. Olyan kutyát vettetek, amire a legjobb esetben is napi 3-4 órátok fog rámenni NAPONTA a következő 10-15 évben.
2013. nov. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem semmi! Nem lehet ezeket feljelenteni? Vagy legalább bejelenteni valami helyi állatvédő szervezetnél, hogy mi folyik ott! Megkérdezhetem mennyit fizettél a kutyáért?
2013. nov. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Hogy erted, hogy adjuk la a lovat? Mit kene csinalnunk?
2013. nov. 5. 11:08
 9/20 anonim ***** válasza:
78%
Nem pénzt kellett volna adni a markukba, hanem feljelenteni őket! Ez már állatkínzás!!!
2013. nov. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
O 10 ezer forint volt. Az 5 hetes kiskutyusokat 30ezer forintert arultak,de olyan picinek tuntek, hogy a baratunk nem hozott el eggyet sem
2013. nov. 5. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!