Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mit csináltok ilyen rossz...

Ti mit csináltok ilyen rossz időben?

Figyelt kérdés

Panelben lakunk, a kutya még kölyök. De a hasa kopasz, ott még nincs is szőre. Szerintem egy kicsit meg is hűlt tegnap, pedig odafigyeltem rá.


Viszont sétálni muszáj. Vagy legalább lefárasztani. Öltetek? Itthoni tanulgatásra gondoltam, pl. a fekszikre. De valami más esetleg?



2013. nov. 5. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem ha leviszed sétálni, akkor adj rá egy meleg pulcsit, ha venni nem szeretnél, akkor egy régi rossz pulcsit vágj úgy szét, hogy bele tudjon bújni. (hogy a kopasz pocakja védve legyen) Próbáljátok meg, hogy amint elvégezte minden dolgát, azonnal felvinni, hogy ne fázzon meg. Tanítással jól le tudod fárasztani agyilag, illetve ha kölyök még és pici, akkor benti játékkal is könnyen le tudod kötni, fárasztani. De a lakásban könnyen lehet megtanítani pl. a maradra, meg hogy a hívásra odamenjen, ha pedig már megy neki akkor majd lent is tudod vele gyakorolni amikor elengeded a pórázról. :)

2013. nov. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esőkabát/kutyapulcsi és irány sétálni. Mi télen is jártunk a kölyök vizslával, nagyon fázós, de semmi baja nem lett.
2013. nov. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szilvi & Argos ***** válasza:

AKTÍV sétánál nem is kell feltétlen ruha, ha nem remeg a kutya. Hosszú, aktív séta, labdázással :)

Ha esik, akkor egy esőkabát nem árt.

Otthon meg klikkerezéssel lehet legjobban fárasztani, olvass utána: www.klikker.hu

Tegnap este pl kutyámmal 15 perc alatt klikkerrel jutottunk el oda, hogy a konyha túloldalán lévő ajtó kilincsét orral megérintette :D

2013. nov. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 zsuzsabazsa ***** válasza:

Hogy mit csinálok ilyen rossz időben?


Itt ülök a széken és netezek.

2013. nov. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!