Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megbocsájtható nekem ha nem...

Megbocsájtható nekem ha nem viszem el a 10 hónapos német juhászkutyámat sétálni szakadó esőben? Valamint nem játszok vele kint az esőben?

Figyelt kérdés
én sem és szerintem a kutya se élvezi ha bőrig ázik.
2013. nov. 5. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze, bár a kutyát nem zavarja az eső.
2013. nov. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gondolom a kertben van a kutya, akkor egy napba nem fog belehalni. Viszont bent gyakorolhatnátok pár alap dolgot, akkor legalább lefoglalod egy kicsit!
2013. nov. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hol él a kutyád? Kertben, lakásban?
2013. nov. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Szilvi & Argos ***** válasza:

Megbocsátható, bár a kutyát normál esetben nem zavarja az eső. Az én kutyám is nehezen indul sétálni szakadó esőben, de ha már megyünk, akkor nem érdekli :D

Szerintem megéri hozzá szoktatni ;)

Legalább a házba engedd be akkor játszani...fiatal kutya, lehet, hogy ő nem bocsátja meg és vmit szétszed majd, vagy sokat fog ugatni :D

2013. nov. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor azt csinálom, hogy kárpótolom valahogy.

Sajnos eső ide vagy eső oda én sem tudom a kutyát minden nap sétálni vinni.

Viszont ilyenkor tervezek egy kutyás napot és egész nap kirándulunk, sétálunk, játszunk valamerre, stb.

Most elmész szakadó esőben (legalábbis nálunk most szakad) egy 15 percre vagy fél órára vagy többre, muszájból annak semmi értelme.

Várj 1 napot amíg jobb lesz az idő, és sétálj vele 3-4 órát, vagy hasonlók.

2013. nov. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez kimaradt: Volt ilyenkor hogy (igaz, akkor melegebb volt), hogy csináltunk egy 24 órás csavargó napot.
2013. nov. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Imola Ágnes ***** válasza:
SEmmi baja nem lesz. Bár a Rotim imád esőben sétálni, a keverék szukám egy apró tócsa előtt is megtorpan, hogy ő bizony bele nem mászik. Ismerősöm Amstaffja ha egy picit is esik az eső, teljes erejével húz vissza a lakásba, és erővel kell kivinni egészségügyire is. De a lényeg, hogy semmi baja nem lesz, a falkában is alszanak, ha nagyon vacak az idő...
2013. nov. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

akkor várd meg amíg eláll az eső!

de , akkor soha nem tudod meg, hogy vajon fél-e az esernyőktől, az esőtől, az esőkabáttól . illetve,hogy micsoda öröm ,amikor csak te ,a kutyád ,meg az eső :)

viccen kívül, ha nincs kedved, akkor ne menj . de készülj fel,és egyszer próbáld ki :)

vízálló bakancs, vagy gumicsizma, esőkabát ,és indulhat a móka :)

2013. nov. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kutyát nem érdekli.Mivel mi lakásban élünk szakadó esőben is lekell vinnem, nincs kifogás meg nyavajgás.Ha kertesben élsz akkor megteheted, hogy nem mész ki ha esik.
2013. nov. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!