Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálták ezt a szüleim...

Miért csinálták ezt a szüleim a kutya kiválasztásakor?

Figyelt kérdés
Itthon megegyeztünk, hogy veszünk egy kiállítási minőségű szuka kutyát. Kinéztünk egy kennelt a neten voltak ott eladó kölykök kiválasztottuk. 3 napra rá elmentünk érte, már odaérkezéskor láttam, hogy roszul rakja az egyik hátsó lábát. Mondtam anyumnak ne vegyük meg mert nem éri meg. Erre ő elkezdett ordibálni, hogy ha már eljöttünk ide őt nem érdekli megvesszük. Így is lehet vele kiállításra menni és tenyészszemlét csinálni. Azóta rám bízta a nevelését, kötelezően 1 órát gyakorolnom kell vele a kiállításokra, pedig mondtam neki, hogy nem akarok ilyen kutyától kölyköket. Amúgy is mit szól bele 19 éves vagyok.
2013. nov. 5. 14:54
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Hű bakker, még a faját is rendesen beválasztottátok...


Anyám borogass...


Nem ismerlek, a szüleidet sem, csak azt tudom amit Te tényként leírtál, ha ez valóban így van akkor Neked és a kutyádnak is szomorú jövőt jósolok....

2013. nov. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Miért jósolsz szomorú jövőt? xD
2013. nov. 6. 17:37
 23/24 anonim ***** válasza:

Bakker, ez egy Tibeti masztiff nem golden...


Ez az egyike azon fajtáknak, akik nem "mazsolák" kezébe valók:

Itt eg link olvassgass:

[link]

2013. nov. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Hűű. Tényleg merészek vagytok, de nem kell aggódni majd csak megbirkóznak a szüleid azzal a 4-5 nyakatokon maradt kölyökkel amit nem tudtok eladni. A tibetinek (ami tényleg nem egy cuki plüsskutya) nincs túl nagy felvevőpiaca.
2013. nov. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!