Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Frontline csepp használata....

Frontline csepp használata. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Megoszlanak a csepp használatáról a vélemények.

Nos, bolhás lett a kutyánk, ma fürdetjük majd meg. Aztán kéne rá a csepp, hogy később se legyen bolhás.

DE sokan azt mondják-írják, hogy fürdetést követ 3. nap szabad rátenni a cseppet.... értem én, de ha kiviszem a kutyát az utcára, újra bolhás lesz... 3 napig csak nem sz@rhat a lakásba!!

Szóval én arra gondoltam, hogy este fürdetjük meg a kutyát, és másnap reggel tesszük rá a cseppet. Tovább nem tudok várni, mert csak le kell vinni a jószágot sétáltatni.



2013. nov. 5. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
miután teljesen megszáradt mehet rá a csepp, miután ráraktátok ne simogassátok azon a részen egy napig és 3 napig ne vizezzétek mert lemosódik róla. a csepp 1,5 hónapig jó kb. utána mehet rá az új
2013. nov. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Akiteki ***** válasza:
Azonnal mehet rá, nem kell semmit várni.
2013. nov. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Meg kell várni, ameddig teljesen megszárad a kutya, és csak utána rakd rá a cseppet. Utána 2 napig ne érje víz, ne fürdesd.

Kullancs ellen 1 hónapig véd, bolha ellen 2-3 hónapig.

2013. nov. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amit írtatok, erről tudtam én is. :) Csak annyi a gondom, hogy az utóbbi pár napban esik az eső... Szexi lesz, ha ráhúzok a kutyára egy szatyrot. :D
2013. nov. 5. 15:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért ettől a pár csepptől még nem fog leázni, a ne érje víz inkább azt jelenti, hogy ne fürdesd, ne úsztasd stb. Amúgy a helyét is lefertőtlenítettétek? Mert ha csak meg lett mosva, az önmagában nem sokat ér.
2013. nov. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy kevés víztől nem lesz baja de szerintem minket szivat az időjárás. :D Itthon vagyunk, nem esik.. amint levisszük a kutyát, konkrétan szakadni kezd! 2-3 napja ez megy. Azért szerzek rá valami ruhát gyorsan vagy nem tudom. :)

Egyébként igen, minden le van tisztítva. Van itthon Neostomosan, azzal is körbe lett fújva minden.

2013. nov. 5. 16:40
 7/7 Akiteki ***** válasza:
A nagy eső sem mossa ki belőle. Fürdetni is lehet úgy, hogy rajta van a spot-on, másnapra újra hatásos.
2013. nov. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!